Fatpipe Comet 27 Grey ORC
Výrobce: FatpipeKód produktu: 50666
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Comet 27 ORC je novinkou z kolekce značky Fatpipe vytvořené pro sezónu 24/25 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí ORC.
Čepel Fatpipe ORC
Čepel Fatpipe ORC patří mezi odlehčené, s rovnoměrným vyhloubením, předzahnutou špičkou a zvýšenou tuhostí proti nežádoucímu ohnutí.
- čepel patří mezi rovnější, ideální pro střelby příklepem
- střelám příklepem také napomáhají i vyplněné horní a dolní dílky čepele podobně jako u čepele Jab, díky čemuž je čepel pevnější
- tvrdost: PE - středně tvrdá
Omotávka Fatpipe Pro
Omotávka je lepivá, díky čemuž neklouže a dobře saje pot.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
|
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro široké spektrum florbalistů. Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům. Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg. Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96cm); 180 cm až 190 cm (101cm). |
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe ORC |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g |
| Kolekce | 2024/2025 |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe ORC |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g |
| Kolekce | 2024/2025 |















