Fatpipe Core 33 Orange
Výrobce: FatpipeKód produktu: 50929
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Core 33 Orange je novinkou z kolekce značky Fatpipe vytvořené pro sezónu 24/25 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Jai-Alai.
Čepel Fatpipe JAI-ALAI
Čepel Fatpipe Jai-Alai. Čepel je podélně vybraná pro lepší kontrolu míčku.
- čepel má spíše hranatější tvar, nejvíce se projevuje na špičce. Díky tomuto tvaru je možné si špičku čepele více vyhnout, což pomůže ke snadnějšímu zpracování míčků.
- některé části této čepele jsou vyplněny, což přispívá k větší pevnosti čepele.
- tvrdost: PE - středně tvrdá
Omotávka Fatpipe Pro
Základní omotávka od značky Fatpipe používaná především na juniorských florbalkách. Omotávka je tenčí, sice není perforovaná, ale je z materiálu, který neprokluzuje hráči v rukách.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro široké spektrum florbalistů.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 33 mm je vhodný pro hráče s hmotností do 50 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 140 cm až 150 cm (80cm); 150 cm až 160 cm (85 cm); 160 cm až 170 cm (90 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | do 50 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 33 |
| Délka hokejky | 90 cm (= 101 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Jai-Alai |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g, 242g (90 cm) |
| Kolekce | 2024/2025 |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | do 50 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 33 |
| Délka hokejky | 90 cm (= 101 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Jai-Alai |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g, 242g (90 cm) |
| Kolekce | 2024/2025 |















