Fatpipe Lash 29 SPD SMU
Výrobce: FatpipeKód produktu: 51256
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Lash 29 je SMU model z kolekce značky Fatpipe a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Speed.
Čepel Fatpipe SPEED
Vyrobena pro ryzí střelce i playmakery.
Předzahnutá celá délka forehandové strany čepele a vhodně upravený backhand vytváří špičkovou moderní čepel.
Vše, co potřebujete, a nic víc. Čepel s výrazným předzahnutím, lehkou 5-žebrovou strukturou a tvrdou patkou. Velká, lehká s rovným backhandem - celé balení.
Omotávka Fatpipe Sticky
Jak už název sám naznačuje - Sticky - omotávka je lepivá, díky čemuž neklouže a dobře saje pot.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro široké spektrum florbalistů.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96cm); 180 cm až 190 cm (101cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Speed |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 250 g (96 cm) |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Speed |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 250 g (96 cm) |














