Fatpipe Next-G 28 CTRL FH2 LTD.
Výrobce: FatpipeKód produktu: 51672
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty6
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96 cm (= 107 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 599 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 599 Kč | |||
| 101 cm (= 112 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 599 Kč | |||
| 101 cm (= 112 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 599 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 599 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 3 599 Kč |
Florbalová hokejka NEXT-G 28 je limitovanou edicí z kolekce značky Fatpipe vytvořenou pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí CTRL FH2.
Čepel Fatpipe Control FH2
Čepel pro dokonalé ovládání míčku, které zaručuje zahnutá špička. Pata čepele je tvrdá s mírnou konkávou, čímž napomáhá plynulému zpracování.
Čepel díky svému zahnutí ideálně vyhovuje hráčům, kteří hledají čepel vhodnou jak pro střelbu, tak pro tvorbu hry.
FH - Factory Hook
Špička čepele je více zahnutá, což přispívá k lepší kontrole míčku.
Tvrdost: PPB - středně tvrdá odlehčená, PE - středně tvrdá
Omotávka Fatpipe Sticky
Jak už název napovídá – Sticky – omotávka je lepivá, díky čemuž neklouže a dobře saje pot.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 28 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 160 cm až 170 cm (92 cm); 170 cm až 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (101 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 28 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Control |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 28 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Control |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekce | 2025/2026 |















