Fatpipe Nitro 34 Yellow/Purple SMU
Výrobce: FatpipeKód produktu: 51497
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty6
Florbalová hůl Nitro 34 Yellow/Purple je SMU modelem značky Fatpipe a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Jai-Alai a Spooky.
Čepel Fatpipe JAI-ALAI (75 cm)
Čepel Fatpipe Jai-Alai. Čepel je podélně vybraná pro lepší kontrolu míčku.
- čepel má spíše hranatější tvar, nejvíce se projevuje na špičce. Díky tomuto tvaru je možné si špičku čepele více vyhnout, což pomůže ke snadnějšímu zpracování míčků.
- některé části této čepele jsou vyplněny, což přispívá k větší pevnosti čepele.
- tvrdost: PE - středně tvrdá
Čepel Fatpipe Spooky (55 - 70 cm)
Juniorská verze čepele Jai-Alai. Čepel je podélně vybraná pro lepší kontrolu míčku.
- čepel má spíše hranatější tvar, nejvíce se projevuje na špičce. Díky tomuto tvaru je možné si špičku čepele více vyhnout, což pomůže ke snadnějšímu zpracování míčků.
- některé části této čepele jsou vyplněny, což přispívá k větší pevnosti čepele.
- tvrdost: PE - středně tvrdá
Omotávka Fatpipe Pro
Základní omotávka od značky Fatpipe používaná především na juniorských florbalkách. Omotávka je tenčí, sice není perforovaná ale je z materiálu, který neprokluzuje hráči v rukách.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro široké spektrum florbalistů.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 34 mm je vhodný pro hráče s hmotností do 50 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 115 cm až 120 cm (55cm); 120 cm až 125 cm (60cm); 125 cm až 130 cm (65 cm); 130 cm až 135 cm (70 cm); 135 cm až 140 cm (75 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | do 50 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 34 |
| Délka hokejky | 55 cm (= 66 cm), 60 cm (= 71 cm), 65 cm (= 76 cm), 75 cm (= 86 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Jai-Alai, Fatpipe Spooky |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | do 50 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 34 |
| Délka hokejky | 55 cm (= 66 cm), 60 cm (= 71 cm), 65 cm (= 76 cm), 75 cm (= 86 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Jai-Alai, Fatpipe Spooky |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g |





























