Fatpipe Raw Concept 29 Low Kick CTRL
Výrobce: FatpipeKód produktu: 50748
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Raw Concept 29 Low Kick CTRL je novinkou z kolekce značky Fatpipe vytvořené pro sezónu 24/25 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Control.
Použité technologie
Raw Concept
- Raw Concept představuje technologii výroby lehkých florbalových shaftů, která přináší jedny z nejlehčích hokejek na světě.
- Kouzlo této nízké hmotnosti spočívá ve vrstvách karbonu. Běžné karbonového shafty jsou složené ze 7 vrstev karbonových vláken, RAW CONCEPT až z 11 vrstev. Tato vlákna jsou však až o polovinu tenčí (0,07 mm) než běžné (0,15 mm), čímž z této edice dělají velmi odolnou a pružnou florbalku.
- Použitím většího množství tenčích vláken se dosáhne požadovaná pružnost a elasticita při zachování velmi nízké celkové hmotnosti.
Low Kick
Tato technologie přímo navazuje na technologii K.O.Bod v němž se hokejky ohýbají při střelách je až o 15% nižší než u běžných hokejok.
Díky tomuto budou střely prudčí a mnohem přesnější.
Čepel Fatpipe Control
Novinka od značky Fatpipe pro sezónu 2023/2024!
Čepel pro dokonalé ovládání míčku, které zaručuje zahnutá špička. Patka čepele je tvrdá s mírnou konkávou, čímž napomáhá k hladkému zpracování.
Čepel díky svému zahnutí ideálně vyhoví hráčům, hledajícím čepel vhodnou jak ke střelbě, tak ke tvorbě hry.
Tvrdost: PE - středne tvrdá
Omotávka WTB
Unikátní omotávka Wetter the Better se speciálním povrchem, který je tvořen třemi Různé materiály. Materiál ze šedé barvy poskytuje měkkost a příjemný pocit při držení hole, bílý povrch absorbuje vlhkost a černý zajišťuje vysokou přilnavost a odolnost proti proklouznutí.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (101 cm); 190 cm a vyšších (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Control |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g, 189 g (96 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Control |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g, 189 g (96 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |












