Oxdog Hyperlight 2.0 HST 26 PK Oval
Výrobce: OxdogKód produktu: 51379
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|

Florbalová hůl Oxdog Hyperlight HST 26 PK Oval je novinkou z kolekce značky Oxdog vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Optilight Carbon.
Použité technologie
|
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
Čepel Oxdog Optilight Carbon

- čepel s karbonovou výztuhou
- 9 mm predzahnutá čepeľ - pre výbornú kontrolu loptičky na forhandovej strane
- mírně vyhnutá a uzavřena směrem dopředu, pro efektivnější přihrávání
- Hmotnost této čepele je pouze 66g, díky čemuž to je nejen nejlehčí čepel od Oxdog, ale celkově jedna z nejlehčích čepelí vůbec.rebrá výborne vedú loptičku po celej dĺžke čepele
- karbonová výztuha pro perfektní pevnost
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 26 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 190 cm a vyšších (103 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | oválný |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Oxdog OptiLight Carbon |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g, 209 g (103 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | oválný |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Oxdog OptiLight Carbon |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g, 209 g (103 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Oxdog
Stručný přehled technologii shaftů a čepelí značky Oxdog.
Zvýrazněné položky jsou povinné.
























