Oxdog Z-Ultraforce 27 TB Round
Výrobce: OxdogKód produktu: 51400
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Oxdog Z-Ultraforce 27 TB Round je novinkou značky Oxdog vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Z-AVOX.
Čepel Oxdog Z-AVOX:
Nová čepel Z-AVOX je dokonalá triková čepel určená pro hráče, kteří rádi předvádějí své dovednosti. Díky ideálnímu prostoru pro míček pro hravé pohyby a zručné triky je tato čepel na florbalovém hřišti o zábavě a kreativitě.
- nová konstrukce patky čepele zvyšuje tuhost a razanci střely
- tvrdosti: měkká
- hmotnost 73 g
- konkávnost 10,5 mm
Čepel není certifikována IFF!
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velmi kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střelí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale také profesionálům.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 180 cm až 190 cm (101 cm).
![]() ![]() |
Hokejka není certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | měkká |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Oxdog Z-Avox |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | měkká |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Oxdog Z-Avox |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Oxdog
Stručný přehled technologii shaftů a čepelí značky Oxdog.
Zvýrazněné položky jsou povinné.
















