Unihoc Cavity Z 29 Black/White
Výrobce: UnihocKód produktu: 51366
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty6
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92 cm (= 103 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 099 Kč | |||
| 92 cm (= 103 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 099 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 099 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 099 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 099 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 099 Kč |
Florbalová hůl Cavity Z 29 je novinkou z kolekce značky Unihoc vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Cavity Z.
Použité technologie
Florbalová hůl vyrobena z kompozitních materiálů. Florbalky z těchto materiálů se vyznačují především tím, že jsou odolnější vůči nárazům a mechanickému poškození. Oproti florbalkám z karbonových vláken jsou však těžší.
Čepel Unihoc Cavity Z
Čepel CAVITY Z je výbornou volbou pro většinu technických hráču. Čepel má maximalizován vršek Zorro a svým předzahnutým tvarem schváleným IFF otevírá dveře hráčům, kteří chtějí na hřišti o trošku více zářit. Míček perfektně sedí v zaoblené kapse na vrchu čepele a nabízí zcela novou úroveň kontroly míčku.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střelí švihem. Čepel je určena primárně na freestyle.
Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 160 cm až 170 cm (92cm); 170 cm až 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (100 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 92 cm (= 103 cm), 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Unihoc Cavity Z |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 92 cm (= 103 cm), 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Unihoc Cavity Z |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Unihoc
Stručný přehled technologii shaftů značky Unihoc.















