Zone Hyper Intro 27 White/Magenta
Výrobce: ZONE FLOORBALLKód produktu: 50799
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty4
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 899 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 899 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 899 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 899 Kč |
Florbalová hůl Hyper Intro 27 White/Magenta je novinkou z kolekce značky Zone vytvořena pro sezonu 24/25 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Hyper.
Čepeľ Zone Hyper
Nová konkávní čepel značky Zone. Střely s touto čepelí jsou velmi přesné.
- zpevněná beckhandová strana
- po celé délce čepele konkávní hrací plocha
- předzahnutá
- pevná patka
Omotávka Original
Značka Zone si v sezóně 2019/20 připravila nové typy omotávek. Jednou z nich je omotávka Original, která je skvěle perforovaná, čímž dobře saje pot a tím ani neprokluzuje v rukách.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšších (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Zone Hyper |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 255 g (100 cm) |
| Kolekce | 2024/2025 |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Zone Hyper |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 255 g (100 cm) |
| Kolekce | 2024/2025 |

Technologie shaftů Zone
Stručný přehled technologii shaftů značky Zone.
















