Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com
Admin | Novinka | 2019-07-01 07:23:07
komentáre: 0

Florbalové šrotovné - vymeň starú za novú!

Využi našu letnú akciu, počas ktorej ti ponúkame možnosť "zošrotovať" svoju starú florbalku. Naviac využitím florbalového šrotovného podporíš aj deti z Detského domova Bratislava.


Pojem šrotovné už každý z vás určite pozná v spojení s predajom automobilov. U nás vo Florbal4u sme sa rozhodli ponúknuť možnosť “vymeniť starú za novú” aj florbalistom. Využitím florbalového šrotovného získate nielen výhodnejšiu cenu na nákup novej hokejky, ale spoločnými silami pomôžeme dobrej veci. Naši odborníci sa všetkými silami pokúsia opraviť či zrenovovať všetky hokejky, ktoré k nám počas akcie florbalové šrotovné prinesiete a po skončení akcie ich všetky odovzdáme deťom z Detského domova Bratislava.


Ako funguje florbalové šrotovné?

Veľmi jednoducho. Stačí, ak prinesiete svoju poškodenú či dokonca zlomenú florbalovú hokejku do predajne Florbal4u v Bratislave. Florbalku odovzdáte nášmu personálu, ktorý zhodnotí jej stav a ponúkne výšku zľavy* na nákup novej. Pri výške zľavy budeme vychádzať a hodnotiť 3 časti florbalovej hokejky - shaft, čepeľ a omotávka. Ďalej je už len na vás, či našu ponuku na “výmenu starej za novú” prijmete. :-)

*získanú zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami či akciami 


Kedy bude akcia prebiehať?

Akcia “florbalové šrotovné” štartuje 1.7.2019 a potrvá do 31.8.2019.

 

Páči sa Vám článok?

Komentáre

Komentáre: 0