Firma TEMPISH s.r.o. vyrába športové potreby pod značkou TEMPISH už od roku 1994, kedy bola založená.

Založenie firmy je spojené s nástupom nového športového odvetvia a nového fenoménu konca 20. storočia – korčuľovanie na kolieskových korčuliach. Tento šport a športovo rekreačná aktivita za posledné štvrťstoročie dosiahla masového rozvoja, keďže kolieskové korčule dnes používa snáď každé dieťa a veľká väčšina dospelých k svojim športovým, alebo športovo rekreačným aktivitám.
Výrobný sortiment sa postupne rozširoval o ďalšie doplnky ku kolieskovým korčuliam, ako sú chrániče, prilby, batohy a tašky, športové textil, okuliare a pod.

K podstatnému rozšíreniu ponuky výrobkov pod značkou TEMPISH prišlo na konci 90-tych rokov minulého storočia. V tom čase sa pod značkou TEMPISH začali predávať kolobežky, skateboardy, zimné korčule, florbalové hokejky a ďalšie športové potreby. Dnes je značka TEMPISH registrovaná a chránená v 36 krajinách na svete a pod touto značkou sú športové potreby expedované do viac ako 45 krajín sveta.

Hlavným cieľom firmy je dodávať na trh športové potreby na masové športové využitie. Výrobky pod značkou TEMPISH sú určené pre rekreačný, amatérsky, výkonnostný a v niektorých prípadoch aj pre vrcholový šport. Predovšetkým v posledných rokoch sa pozornosť značky stále viac zameriava na vyššiu kvalitu a komfortnejšie využitie výrobkov pri športovej záťaži.

Zobraziť filtre