­čĹë Nov├ę kolekcie florbaliek v predaji! ­čĹł

Firma TEMPISH s.r.o. vyr├íba ┼íportov├ę potreby pod zna─Źkou TEMPISH u┼ż od roku 1994, kedy bola zalo┼żen├í.

Zalo┼żenie firmy je spojen├ę s n├ístupom nov├ęho ┼íportov├ęho odvetvia a nov├ęho fenom├ęnu konca 20. storo─Źia ÔÇô kor─Źu─żovanie na kolieskov├Żch kor─Źuliach. Tento ┼íport a ┼íportovo rekrea─Źn├í aktivita za posledn├ę ┼ítvr┼ąstoro─Źie dosiahla masov├ęho rozvoja, ke─Ć┼że kolieskov├ę kor─Źule dnes pou┼ż├şva sn├í─Ć ka┼żd├ę die┼ąa a ve─żk├í v├Ą─Ź┼íina dospel├Żch k svojim ┼íportov├Żm, alebo ┼íportovo rekrea─Źn├Żm aktivit├ím.
V├Żrobn├Ż sortiment sa postupne roz┼íiroval o ─Ćal┼íie doplnky ku kolieskov├Żm kor─Źuliam, ako s├║ chr├íni─Źe, prilby, batohy a ta┼íky, ┼íportov├ę textil, okuliare a pod.

K podstatn├ęmu roz┼í├şreniu ponuky v├Żrobkov pod zna─Źkou TEMPISH pri┼ílo na konci 90-tych rokov minul├ęho storo─Źia. V tom ─Źase sa pod zna─Źkou TEMPISH za─Źali pred├íva┼ą kolobe┼żky, skateboardy, zimn├ę kor─Źule, florbalov├ę hokejky a ─Ćal┼íie ┼íportov├ę potreby. Dnes je zna─Źka TEMPISH registrovan├í a chr├ínen├í v 36 krajin├ích na svete a pod touto zna─Źkou s├║ ┼íportov├ę potreby expedovan├ę do viac ako 45 kraj├şn sveta.

Hlavn├Żm cie─żom firmy je dod├íva┼ą na trh ┼íportov├ę potreby na masov├ę ┼íportov├ę vyu┼żitie. V├Żrobky pod zna─Źkou TEMPISH s├║ ur─Źen├ę pre rekrea─Źn├Ż, amat├ęrsky, v├Żkonnostn├Ż a v niektor├Żch pr├şpadoch aj pre vrcholov├Ż ┼íport. Predov┼íetk├Żm v posledn├Żch rokoch sa pozornos┼ą zna─Źky st├íle viac zameriava na vy┼í┼íiu kvalitu a komfortnej┼íie vyu┼żitie v├Żrobkov pri ┼íportovej z├í┼ąa┼żi.

Zobrazi┼ą filtre