Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com

Merco Woody balančná podložka

Tento produkt práve prezerá 20 ľudí
novinka
Objednajte a
tovar odošleme
zajtra

Posledný kus

15.60 €

Objednajte si tovar spolu nad 40 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 40 € !

Pri objednávke nad 40 € neplatíte v našom obchode poštovné.
Platba a doručenie

Merco Woody balančná podložka

Najlepšie tréningy sú tréningy s balančnu podložkou Merco Woody. Jedná sa o jedinečný produkt, ktorý zároveň posilňuje svaly, zlepšuje rovnováhu, stabilizáciu a koordináciu.

Ideálne pre rozcvičky, tréningy aj rehabilitáciu

Balančná podložka zaisťuje bezpečný a dlhodobý tréning. Počas cvičenia sa doska nakláňa zo strany na stranu, čo zvyšuje obratnosť a koordináciu užívateľa. Cvičením na doske posilňujete svaly, členky, kolená a bedrá. Perfektne sa hodí ako podpora pre rozvoj motorickej koordinácie a motorických zručností.

Využitie balančnej dosky

Rovnováha a obratnosť sú veľmi dôležitými prvkami počas akejkoľvek fyzickej aktivity. Dokonale vyvinuté zmysly prispievajú k lepším schopnostiam pri lyžovaní, jazde na skateboarde alebo na snowboarde. Sebaovládania a udržiavanie stabilizácie počas fyzickej aktivity nás chráni pred nežiadúcimi pádmi a zraneniami. Balančná podložka sa skvelé hodí pre akýkoľvek typ cvičenia a rehabilitácie: počas rozcvičky, počas senzorického, motorického, lekárskeho či funkčného tréningu.

Ešte lepšie motorická koordinácia

Balančná podložka  bola vytvorená s ohľadom na bezpečný a kvalitný tréning. Svojim tvarom pripomína pologulu so širokou doskou pre nohy. Táto konštrukcia dosky vyžaduje od užívateľa správne vyvažovanie rovnováhy telom, vďaka čomu sú zapájané svaly hlbokého stabilizačného systému.

Parametre:

  • materiál: drevo, plast
  • priemer: 39,5 cm
  • hmotnosť: 1,4 kg
  • maximálna hmotnosť užívateľa: 120 kg
Merco Woody balančná podložka Merco Woody balančná podložka

Hodnotenie

Pre hodnotenie sa musíš prihlásiť.

Napíšte otázku