Pojem šrotovné už každý z vás určite pozná. U nás vo Florbal4u sme sa prvýkrát v roku 2019 rozhodli ponúknuť možnosť “vymeniť starú za novú” aj florbalistom, inak tomu nebude ani v roku 2023. Využitím florbalového šrotovného získate nielen výhodnejšiu cenu na nákup novej florbalovej hokejky, ale spoločnými silami pomôžeme dobrej veci. Naši "florbaloví doktori" sa všetkými silami pokúsia opraviť či zrenovovať všetky hokejky, ktoré k nám počas akcie florbalové šrotovné prinesiete a po skončení akcie ich všetky odovzdáme deťom, ktorým ukážeme krásu florbalu s spríjemníme ich voľné chvíle. :-)

Ako funguje florbalové šrotovné?

Veľmi jednoducho. Stačí, ak prinesiete svoju poškodenú či dokonca zlomenú* florbalovú hokejku do predajne Florbal4u v Bratislave. Florbalku odovzdáte nášmu personálu, ktorý zhodnotí jej stav a ponúkne výšku zľavy** na nákup novej florbalky. Pri výške zľavy budeme vychádzať a hodnotiť 3 časti florbalovej hokejky - shaft, čepeľ a omotávka. Ďalej je už len na vás, či našu ponuku na “výmenu starej za novú” prijmete. :-)

* zlomenie max. vo vzdialenosti 10 cm od spodu alebo vrchu shaftu
**získanú zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami či akciami. Maximálna výška zľavy je 15% (5% shaft, 5% čepeľ, 5% omotávka)

Kedy bude akcia prebiehať?

Akcia “florbalové šrotovné” štartuje 18.7.2023 a potrvá do 31.8.2023.

V 1. ročníku sme spoločne pomohli spoznať čaro florbalu deťom z Detského domova Bratislava.

V 2. ročníku sme spoločne pomohli deťom zo Spojenej školy v Púchove.