Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com
Admin | Návod | 2016-10-28 16:25:03
komentáre: 0

Odštartujte sezónu so Zone a Unihoc

Ak máte radi značku Zone asi patríte medzi tých, ktorí riešia aj to ako ich florbalová výstroj vyzerá. Práve pre Vás je určená nová florbalka z ich ponuky Zone Zuper Air Black Series SL F28. Najnovší prírastok do série AIR však nepatrí len medzi imid

ZONE

Ak máte radi značku Zone asi patríte medzi tých, ktorí riešia aj to ako ich florbalová výstroj vyzerá. Práve pre Vás je určená nová florbalka z ich ponuky Zone Zuper Air Black Series SL F28. Najnovší prírastok do série AIR však nepatrí len medzi imidžovky, hoci treba uznať, že jej elegantný čierny dizajn je viac ako vydarený.

Ale nenechajte sa zmýliť, ide o špičkový kúsok pre skutočných sniperov. Pomáha tomu veľmi dobré vyváženie hokejky a tiež nízka váha, len 199 gramov. Vďaka tomu a ideálnemu flexu 28 budú vaše strely švihom presné a s nadpriemerne dobrou razanciou, stačí sa len dobre oprieť. S touto hokejkou vám to tam bude padať.

Na brankárov nezabúdame. Zone pripravila parádnu novinku aj pre nich. Unikátna brankárska maska Zone Monster 1.8 so štýlovým motívom rozbúcha nejedno brankárske srdce. Okrem  dizajnu má však tento kúsok aj iné prednosti. Je ľahučký, čo pri vyčerpávajúcich zápasoch brankári ocenia. Nižšej váhe napomáha veľmi dobré vetranie, takže aj na konci zápasov budete mať stále pohodlie a môžete sa naplno sústrediť.
Nemusíte sa báť ani o to, že vám maska nesadne, vďaka nastaviteľnému chrániču brady si ju prispôsobíte tak ako to vyhovuje vášmu typu tváre. Najväčšiu radosť ale určite budete mať zo skutočne parádneho výhľadu, predný priezor je dostatočne široký a nebude vám obmedzovať periférne videnie. Strely z uhlov budete mať určite pokryté. S touto maskou chybu neurobíte.

UNIHOC

Ani Unihoc v novej sezóne nezaostáva a tiež ponúka čepeľ, ktorú by sme odporučili skôr strelcom. Čepeľ Unihoc Epic Soft je totiž síce sesterskou sériou radu UNITY, ale má oproti nej o trošku menšie zahnutie. Vďaka tomu si síce budete musieť dať trochu viac pozor na pokrytie loptičky, ale strely budú o niečo presnejšie a hlavne rýchlejšie, keďže do nich vďaka tvaru čepele dokážete vložiť viac energie. Tento výborný kúsok odporúčame tým florbalistom, ktorí majú radi čepele pravidelne zahnuté od pätky až k špičke. Ak medzi nich patríte, ťažko budete hľadať lepšiu voľbu.

A nakoniec jedna limitovaná edícia. Unihoc dlhodobo spolupracuje s populárnym Švédskym obrancom Martinom „Boom Boom“ Östholmom a výsledkom ich spolupráce je pre túto sezónu práve florbalka Unihoc Epic CURVE 2.0º 29 ÖSTHOLM EDT SR. Keďže Martin je obranca ale má vysoko vyvinutý cit pre streľbu, asi je vám jasné, že ním pomenovaná palica nebude iná. Hokejka má výrazne vyhnutú spodnú časť, vďaka čomu má iný uhol shaftu k čepeli a umožňuje oveľa vyššiu dynamiku streľby ako klasické florbalky. Pocit pri streľbe touto hokejkou je úžasný a ak ju vyskúšate len ťažko sa budete vracať ku klasickým paliciam. Po prvej strele bude prezývka „Boom Boom“ patriť aj vám.


Páči sa Vám článok?

Komentáre

Komentáre: 0