👉 Nové kolekcie florbaliek v predaji! 👈

BlindSave Kid chrániče kolien

109 bodov do vernostného systému DOPRAVA ZDARMA
Cena
109,90 €

Výrobca
Blindsave

Kód produktu
22973

Skladom 1 kus
odosielame dnes
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
ks

Potrebujete poradiť s výberom?

Napíšte nám na obchod@florbal4u.com, chat alebo zavolajte na 0948 495 924.

Chrániče kolien sú najdôležitejšou súčasťou výbavy florbalového brankára, pretože takmer 60 minút hry je na kolenách.

Juniorske chrániče kolien značky BLINDSAVE sú jedinečné, pretože majú najsilnejšiu ochranu kolien pre brankára. S 3cm polstrovanie vám dajú navždy zabudnúť na bolesť spojenú s nepríjemným kontaktom s podlahou. Nielenže sa budete tešiť na komfortné vankúšový účinok, ale vaše kolená budú v bezpečí za všetkých okolností. Pre zaistenie neustálej ochrany, je kolenná výplň výmenná. Pretože je bezpodmienečná pre použitie vašich kolien, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou hry. Brankári zvyčajne pocíti, že potrebujú nové bloky každých 6-8 mesiacov. Namiesto nákupu úplne nových chráničov kolien, predĺžime životnosť našich výrobkov tým, že všetko, čo budete musieť urobiť, je vymeniť vnútorná výplň a bude to ako keď máte zbrusu nové chrániče kolien.

Ďalšou výhodou BLINDSAVE chráničov kolien sú ich úžasné nastaviteľné funkcie. Po 2-4 tréningoch sa chrániče prispôsobí špecifickému tvaru vášho kolená, ktoré umožnia ešte väčšiu slobodu pohybu a bezpečnosti, vďaka ktorej ste získali tú najlepšiu ochranu a pohodlie. Vyrobené zo špeciálneho materiálu používaného v medicíne, BLIND SAVE chrániče kolien poskytujú vysokú úroveň komfortu sa špecializovaným ortopedickým efektom. Tento materiál môže pomôcť absorbovať niektoré šokujúce a inak bolestivé pády. Navyše, tento špecializovaný materiál udržuje vaše svaly v teple a pomáha sa vyhnúť zraneniu väzov. Brankár by mal byť viac zaujatý udržať loptičku mimo bránku, ako sa starať o to, čo mu jeho kolená umožní.

Ďalšie vynikajúce vlastnosťou BLINDSAVE chráničov kolien je špecializovaný dizajn, ktorý udržuje podložky tak, aby neskĺzli z nôh. Naše podložky sú vyššie a pridali sme popruhy pre vytvorenie produktu, ktorý zabezpečuje lepšie držanie pri fyzicky náročných pasážach hry.

Výhody BLIND SAVE chráničov kolien:

  • Silnejšie polstrovanie - zaisťuje vyššiu úroveň bezpečnosti a má zvýšenú ochranu proti bolestivým pádom.
  • Ortopedický materiál - udržuje svaly v teple, je dostatočne pohodlný pri styku s pokožkou a je veľmi pružný, aby umožnil voľný pohyb.
  • Perfect holding - špeciálny dizajn neumožňuje podložke kĺzať dole z kolena aj pri najintenzívnejších pohyboch.

Veľkosť: KID (obvod stehna nad kolenom 33-38 cm)
 

Parametre
Značka BlindSave
Farba čierna
Polstrovanie Nevyberateľné
Veľkosť Junior