BlindSave Original Mix chrániče kolien

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
134 bodov do vernostného systému
Cena
134,90 €

Výrobca
Blindsave

Kód produktu
38610

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Chrániče kolien BLINDSAVE sú vyrobené zo špeciálneho medicínskeho materiálu, ktorý poskytuje vysoký komfort so špecializovaným ortopedickým efektom. Tento materiál môže pomôcť absorbovať niektoré šoky inak bolestivého pádu. Tento špeciálny materiál navyše udržuje vaše svaly v teple, a preto pomáha predchádzať poraneniu väzov. Je veľmi flexibilný, aby umožnil ľahší pohyb. Brankári by sa mali viac starať o to, aby loptu držali mimo bránky, než aby si robili starosti s tým, čo im ich kolenné chrániče dovolia.

Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou chráničov kolien BLINDSAVE je protisklzová technológia, ktorá chráni chrániče pred skĺznutím z vašej nohy. Chrániće sú vyššie a pridali popruhy na vytvorenie produktu, ktorý zaisťuje lepšiu schopnosť držania aj v tých najintenzívnejších chvíľach hry.

Polstrovanie Mix
Polstrovanie je kombináciou mäkkého a tvrdého materiálu. Je hrubé 2 cm s dvojitou ochranou rozmiestnenia pre najlpeších brankárov. Poskytuje neuveriteľne vysoký komfort, vynikajúcu ochranu a stabilitu. Najobľúbenejšia voľba pre brankárov z celého sveta!

Veľkostná tabuľka:

Veľkosť Obvod stehna nad kolenom
S 39 - 41 cm
M 42 - 44 cm
L 44 - 47 cm
XL 47 - 51 cm
Parametre
Značka BlindSave
Farba čierna
Polstrovanie Vyberateľné
Veľkosť S, M, L, XL