BlindSave Original Soft chrániče kolien
Výrobca: BlindsaveKód produktu: 38615
![]() |
💬 Potrebujete poradiť s výberom? Napíšte nám na obchod@florbal4u.com, využite náš online chat, zavolajte na 0948 293 833 alebo navštívte našu kamennú predajňu v Bratislave. |
|
|
Chrániče kolien BLINDSAVE ORIGINAL sú vyrobené zo špeciálneho materiálu používaného v medicíne, ktorý poskytuje vysoký komfort so špecializovaným ortopedickým účinkom. Tento materiál môže pomôcť absorbovať časť šoku z inak bolestivého pádu. Okrem toho tento špecializovaný materiál udržuje vaše svaly v teple, a tým pomáha predchádzať zraneniu väzov. Je veľmi flexibilný, čo umožňuje ľahší pohyb. Brankári by sa mali viac starať o udržanie lopty mimo bránky, ako o to, čo im dovolia chrániče kolien.
Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou chráničov kolien BLINDSAVE je protišmyková technológia, ktorá zabraňuje skĺznutiu chráničov po nohe. Naše podložky sú vyššie a majú pridané popruhy, aby vytvorili produkt, ktorý zaisťuje lepšie držanie aj počas tých fyzicky najnáročnejších momentov hry.
Mäkké polstrovanie:
Mäkké vypchávky sa odporúčajú pre brankárov s citlivými alebo predtým zranenými kolenami. Vypchávky majú hrúbku 3 cm, čo z nich robí najhrubšie vypchávky dostupné na trhu! Použite tieto vypchávky, aby ste si užili pohodlný vankúšový efekt a dokonalú ochranu.
| Značka | BlindSave |
|---|---|
| Farba |
|
| Polstrovanie | Vyberateľné |
| Veľkosť | L, XL |
| Výrobná spoločnosť | AB DISTRIBUTION SIA |
|---|---|
| Adresa | Upesgrīvas iela 80, Mārupe, Latvia |
| info@blindsave.com |
| Veľkosť | Obvod stehna nad kolenom |
| S | 39 - 41 cm |
| M | 42 - 44 cm |
| L | 44 - 47 cm |
| XL | 47 - 51 cm |
| Značka | BlindSave |
|---|---|
| Farba |
|
| Polstrovanie | Vyberateľné |
| Veľkosť | L, XL |















