BlindSave Original Soft chrániče kolien

129 bodov do vernostného systému

Výrobca: Blindsave Kód produktu: 38615 Doprava a platba

129,90 €

Dostupnosť:
Jedna alebo viac variantov sú skladom
Skladom 1 ks
odosielame zajtra
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
Skladom 1 ks
odosielame zajtra
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
Skladom 1 ks
odosielame zajtra
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
ks
ks
ks
ks
Varianta neexistuje
ks

Chrániče kolien BLINDSAVE sú vyrobené zo špeciálneho medicínskeho materiálu, ktorý poskytuje vysoký komfort so špecializovaným ortopedickým efektom. Tento materiál môže pomôcť absorbovať niektoré šoky inak bolestivého pádu. Tento špeciálny materiál navyše udržuje vaše svaly v teple, a preto pomáha predchádzať poraneniu väzov. Je veľmi flexibilný, aby umožnil ľahší pohyb. Brankári by sa mali viac starať o to, aby loptu držali mimo bránky, než aby si robili starosti s tým, čo im ich kolenné chrániče dovolia.

Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou chráničov kolien BLINDSAVE je protisklzová technológia, ktorá chráni chrániče pred skĺznutím z vašej nohy. Chrániće sú vyššie a pridali popruhy na vytvorenie produktu, ktorý zaisťuje lepšiu schopnosť držania aj v tých najintenzívnejších chvíľach hry.

Polstrovanie Soft
Mäkké polstrovanie sa odporúča pre brankárov s citlivými alebo predtým zranenými kolenami. Polstre sú hrubé 3 cm, čo z nich robí najhrubšie polstre dostupné na trhu! Pomocou týchto vložiek si môžete vychutnať pohodlný vankúšový efekt a maximálnu ochranu.

Veľkostná tabuľka:

Veľkosť Obvod stehna nad kolenom
S 39 - 41 cm
M 42 - 44 cm
L 44 - 47 cm
XL 47 - 51 cm
Parametre
Značka BlindSave
Farba čierna
Polstrovanie Vyberateľné
Veľkosť S, M, L, XL