Exel Sharp Black 2.6
Výrobca: EXELKód produktu: 50232
![]() |
💬 Potrebujete poradiť s výberom? Napíšte nám na obchod@florbal4u.com, využite náš online chat, zavolajte na 0948 293 833 alebo navštívte našu kamennú predajňu v Bratislave. |
|
|
Florbalová hokejka Sharp Black 2.6 je novinkou z kolekcie značky Exel vytvorenej pre sezónu 23/24 a patrí do modelovej rady hokejok, ktoré sú vybavené čepeľou Ice.
Čepeľ Exel Ice
Čepeľ Exel Ice patrí k najobľúbenejším po celom svete naprieč všetkými značkami.
- čepeľ je inšpirovaná obľúbenou čepeľou Canadien ICS
- predzahnutá - dobre vedie loptičku
- maximálna veľkosť
- dá sa veľmi dobre tvarovať podľa predstáv hráčov
- streľba i nahrávky sú rýchle a presné
- vyniká svojou jednoduchosťou a ľahkosťou
- hmotnosť: 75 gramov
Komu odporúčame túto hokejku?
|
Jedná sa o veľmi kvalitnú hokejku určenú pre široké spektrum hráčov. Jedná sa o hokejku s vynikajúcim pomerom cena - kvalita, ktorú určite odporúčame nielen začínajúcim hráčom, ale aj profesionálom. Shaft s tvrdosťou 26 je vhodný pre hráčov s hmotnosťou od 75 kg do 90 kg. Hokejku odporúčame hráčom s výškou od 180 cm až 190 cm (101cm). |
![]() |
Hokejka je certifikovaná medzinárodnou florbalovou federáciou IFF a je s ňou možné hrať všetky súťaže organizované SZFB. |
| Značka | Exel |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 26 |
| Dĺžka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | mäkká |
| Tvar rukoväte | guľatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Exel Ice |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekcia | 2023/2024 |
| Výrobná spoločnosť | B4G Group Oy |
|---|---|
| Adresa | Itälahdenkatu 18 C, 00210 ESPOO |
| sales@e-sg.fi |
| Značka | Exel |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 26 |
| Dĺžka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | mäkká |
| Tvar rukoväte | guľatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Exel Ice |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekcia | 2023/2024 |










