Oxdog Extremefast HST 27 MT Round MBC3
Výrobca: OxdogKód produktu: 51776
![]() |
💬 Potrebujete poradiť s výberom? Napíšte nám na obchod@florbal4u.com, využite náš online chat, zavolajte na 0948 293 833 alebo navštívte našu kamennú predajňu v Bratislave. |
|
|

Florbalová hokejka Extremefast HST 27 MT Round MBC3 je novinkou z kolekcie značky Oxdog vytvorenej pre sezónu 26/27 a patrí do modelovej rady hokejok, ktoré sú vybavené čepeľou Triad MBC3.
Oxdog Extremefast HST je stvorená pre hráčov, ktorí chcú hrať rýchlejšie, presnejšie a tvrdšie. Vďaka technológii HST – High Speed Technology™ ponúka extrémne rýchlu odozvu a maximálnu rýchlosť strely, ktorá ti dá výhodu v každom súboji.
Srdcom tejto florbalky je kombinácia špičkového shaftu a novej čepele Oxdog Triad, ktorá ako prvá využíva trojitú karbonovú výstuž. Tá zabezpečuje výnimočnú tuhosť, nízku hmotnosť a dlhodobú stabilitu herných vlastností. Výsledkom je rýchla manipulácia, presné vedenie loptičky a okamžitá reakcia pri strele.
Optimalizovaná konkávnosť a moderný tvar čepele zlepšujú kontrolu loptičky, presnosť prihrávok a umožňujú tvrdé, presné zakončenie. Konštrukcia z HST resin a karbónu navyše zabezpečuje ideálnu rovnováhu medzi odolnosťou a nízkou hmotnosťou.
Použité technológie
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
Čepeľ Oxdog Triad MBC3

Oxdog Triad Carbon MBC3 je revolučná florbalová čepeľ pre hráčov, ktorí chcú získať maximum z každej prihrávky, strely aj kontaktu s loptičkou. Ako prvá čepeľ s tromi integrovanými karbonovými plátmi ponúka výnimočnú tuhosť, nízku hmotnosť a dlhodobú konzistentnosť pri hre.
Vďaka exkluzívnej technológii CPB Carbon od značky Oxdog si čepeľ zachováva stabilný tvar aj pri vysokom zaťažení. Hmotnosť iba 69 g zabezpečuje rýchlu a pohotovú manipuláciu, zatiaľ čo konkávnosť 9,5 mm, 4° predzahnutie a 1 mm uzavretá špička pomáhajú zlepšiť kontrolu loptičky, presnosť prihrávok a kvalitu zakončenia.
Komu odporúčame túto hokejku?
Jedná sa o veľmi kvalitnú hokejku určenú pre hráčov, ktorí radi streľajú švihom a ťahom spoza tela, pretože loptička veľmi dobre sedí na čepeli.
Hokejka patrí do prémiovej modelovej rady s vynikajúcimi hernými vlastnosťami. Cena hokejky zodpovedá parametrom a vlastnostiam, ktoré hokejka hráčovi ponúka, či už je to nízka hmotnosť, kvalitná čepeľ, karbónová palica a pod.
Shaft s tvrdosťou 27 mm je vhodný pre hráčov s hmotnosťou od 75 kg do 90 kg.
Hokejku odporúčame hráčom s výškou od 180 cm až 190 cm (101 cm).
![]() |
Hokejka je certifikovaná medzinárodnou florbalovou federáciou IFF a je s ňou možné hrať všetky súťaže organizované SZFB. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 27 |
| Dĺžka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | stredne tvrdá (PP - odľahčená) |
| Tvar rukoväte | guľatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odľahčený karbón |
| Typ čepele | Oxdog Triad |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekcia | 2026/2027 |
| Výrobná spoločnosť | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 27 |
| Dĺžka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | stredne tvrdá (PP - odľahčená) |
| Tvar rukoväte | guľatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odľahčený karbón |
| Typ čepele | Oxdog Triad |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 190 - 210 g |
| Kolekcia | 2026/2027 |

Technológie shaftov Oxdog
Stručný prehľad technológii shaftov a čepelí značky Oxdog.
Zvýraznené položky sú povinné.





























