Oxdog Hyperlight 2.0 HST 26 PK Oval
Výrobca: OxdogKód produktu: 51379
![]() |
💬 Potrebujete poradiť s výberom? Napíšte nám na obchod@florbal4u.com, využite náš online chat, zavolajte na 0948 293 833 alebo navštívte našu kamennú predajňu v Bratislave. |
|
|

Florbalová hokejka Oxdog Hyperlight HST 26 PK Oval je novinkou z kolekcie značky Oxdog vytvorenej pre sezónu 25/26 a patrí do modelovej rady hokejok, ktoré sú vybavené čepeľou Optilight Carbon.
Použité technológie
|
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
Čepeľ Oxdog Optilight

- čepeľ s karbónovou výstuhou
- 9 mm predzahnutá čepeľ - pre výbornú kontrolu loptičky na forhandovej strane
- mierne vyhnutá a uzatvorená smerom dopredu, pre efektívnejšie prihrávanie
- Hmotnosť tejto čepele je iba 66g, vďaka čomu to je nielen najľhašia čepeľ od Oxdogu, ale celkovo jedna z najľahších čepelí vôbec.
- karbónová výstuha pre perfektnú pevnosť
Komu odporúčame túto hokejku?
Jedná sa o veľmi kvalitnú hokejku určenú pre hráčov, ktorí radi streľajú švihom a ťahom spoza tela, pretože loptička veľmi dobre sedí na čepeli.
Hokejka patrí do prémiovej modelovej rady s vynikajúcimi hernými vlastnosťami. Cena hokejky zodpovedá parametrom a vlastnostiam, ktoré hokejka hráčovi ponúka, či už je to nízka hmotnosť, kvalitná čepeľ, karbónová palica a pod.
Shaft s tvrdosťou 26 mm je vhodný pre hráčov s hmotnosťou od 75 kg.
Hokejku odporúčame hráčom s výškou od 190 cm a vyšších (103 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikovaná medzinárodnou florbalovou federáciou IFF a je s ňou možné hrať všetky súťaže organizované SZFB. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 26 |
| Dĺžka hokejky | 103 cm (= 114 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | stredne tvrdá (PP) |
| Tvar rukoväte | oválny |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odľahčený karbón |
| Typ čepele | Oxdog OptiLight Carbon |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 190 - 210 g, 209 g (103 cm) |
| Kolekcia | 2025/2026 |
| Výrobná spoločnosť | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 26 |
| Dĺžka hokejky | 103 cm (= 114 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | stredne tvrdá (PP) |
| Tvar rukoväte | oválny |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odľahčený karbón |
| Typ čepele | Oxdog OptiLight Carbon |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 190 - 210 g, 209 g (103 cm) |
| Kolekcia | 2025/2026 |

Technológie shaftov Oxdog
Stručný prehľad technológii shaftov a čepelí značky Oxdog.
Zvýraznené položky sú povinné.



























