Saliring

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (8)Počet hviezdičiek je 5 z 5
17 bodov do vernostného systému

Výrobca: Salibandy Kód produktu: 50146 Doprava a platba

17,90 €

Dostupnosť:
Jeden alebo viac variantov je skladom
Skladom
odosielame v pondelok
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
Skladom
odosielame v pondelok
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
Skladom
odosielame v pondelok
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
ks
ks
ks
Varianta neexistuje
modrá
modrá
červená
červená
čierna
čierna
ks

Potrebujete poradiť s výberom?

Napíšte nám na obchod@florbal4u.com, chat alebo zavolajte na 0948 495 924.

Jeden prsteň vládne všetkým, jeden im všetkým káže, jeden všetkých privedie, k excelencii zviaže!

Ešte nikdy ti streľba nedala toľko. Pretože ešte nikdy neexistovalo niečo ako Saliring! Damy a páni, predstavujeme Vám ďalší Salibandy signature produkt, ktorý si so Saliballom rozumie ako pokrievka s hrncom - SALIRING.

Krv, pot, množstvo smiechu a množstvo nadávok. Drina je humus, pokiaľ nerobíš čo miluješ. A my milujeme posúvať hranice. Preto Saliring. Závažie, špeciálne ušité pre florbalovú palicu, aby záťaž sťažila manipuláciu aj v iných, než Saliballovských pohyboch (napríklad pri streľbe) a pritom nepoškodila shaft.

125 gramov sa môže zdať ako málo – spočiatku – ale my to nerobím preto, aby to bolo ľahšie, ale práve preto, aby to bolo ťažšie. Pretože cez prekážky ku hviezdam. A ver mi, že 125 gramov nad čepeľou po chvíľke sakra veľmi spoznáš najskôr ty a vďaka zlepšeniu strely veľmi skoro aj tvoj súper, jeho brankár a celý tvoj tím oslavujúci tvoje góly.

Ak chceš posilniť zápästie aj predlaktím a zásadne zlepšiť techniku, môžeš Saliring nasadiť doma a makať v izbe, ale ak si skutočný ťahúň a myslíš to s florbalom vážne, môžeš Saliring používať počas tvojho tréningu na hale - prežiješ s ním celú tréningovú jednotku? Nebude ti nijako zaviazať pri kontrole loptičky a na florbalke perfektne drží. Môžeš s ním strieľať, driblovať, ale aj hrať.

Úplne zabijacká kombinácia je Saliring na tyčke a miesto loptičky Saliball. Jedinou nevýhodou je, že keď potom zložíš Saliring a vezmeš si normálnu florbalovú loptičku, budeš si musieť zaobstarať zbrojný pas na svoje vyskillované ruky alebo hokejku držať nohami, aby to bolo fér.

Parametre
Značka Salibandy
Farba modráčervenáčierna