💣 AKCIA -55%
41 bodov do vernostného systému

Výrobca: Salming Kód produktu: 21001 Doprava a platba

Štandardná cena 92,50 €. Ušetríte 55% (51 €) 41,50 €

Dostupnosť:
Jedna alebo viac variantov sú skladom
Skladom 1 ks
odosielame dnes
Dostupné ihneď
v showroome Bratislava
ks
Varianta neexistuje
ks

Ako správne vybrať halovú obuv Salming + veľkostná tabuľka

Nový model sálovej obuvi Salming Adder vychádza v mnohých ohľadoch z veľmi úspešného modelu sálovek Salming Viper. Model Adder má zo všetkých sálovek Salming najnižšiu profil, vďaka ktorému je topánka veľmi stabilný v extrémnych polohách napr. pri prudkých brzdách či zmenách smeru. Podrážka je klasicky vyplnená dvojakou zmesou - pod pätou zmesou C35 pre vstrebávanie nárazov a pod špičkou zmesou Lightweight EVA, ktorá napomáha športovcovi v odrazoch.


Exoskeleton™

Špeciálna konštrukcia zvršku topánky - vonkajšia kostra stabilizuje chodilo pri pohyboch do strán a znižuje tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeální kĺby). Je dôležité udržať nohu stabilnú predovšetkým v mäkkých častiach chodidla, kde je pri prudkých zmenách smeru vyvíjaný na túto časť nohy veľký tlak - vysoká pravdepodobnosť zranenia.

Rollbar technology


LMS Plus 11°

Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členka. Jednotka LMS + je navrhnutá s 11% náklonom, tak aby riziko tohto zranenia čo najviac znižovala.
Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššiu naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovú hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu či squashu.

XR110™
Väčšinu našich vynikajúcich technológií spája novo vyvinutý gumový materiál XR110, ktorý je použitý na podrážke topánok.
 

T.G.S. 62/75™
Torsion Guide System. Vzdialenosť od päty k brušku palca (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačný časť ukončuje pod uhlom 75 °. Za touto baletné čiarou sú topánky X-factor naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť topánky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt T.G.S. 62/75 ™

 

 

Parametre
Značka Salming
Farba ružová
Pohlavie žena
Veľkosť (EU) 36 2/3