76 bodov do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca
Salming

Kód produktu
41021

Ako správne vybrať halovú obuv Salming + veľkostná tabuľka

Upozornenie: Z dôvodu rozdielneho strihu obuvy Salming Hawk Court Men od iných modelov značky Salming, výrobca odporúča zakúpiť obuv o číslo väčšiu, nakoľko pri päte sú pocitovo užšie.

Salming Hawk Court

Absolútna novinka pánskej halovej obuvi z dielne značky Salming.

Najnovší model obuvi Salming Hawk Court so sebou prináša jedinečnú kombináciu nízkeho dropu (výška päty oproti špičke), nízkej hmotnosti, stability a priľnavosti. Spoločne so všetkými unikátnymi technológiami Salming je Hawk Court jedinečná halová obuv určená aj pre tých najnáročnejších športovcov. Model Hawk nie je určený iba pre hráčov florbalu, ale aj pre hráčov dynamicky náročných športov ako sú squash, hádzaná alebo volejbal.

Medzipodrážka je robená z kvalitnej a dlhodobo odskúšanej zmesi EVA.

Vrchná časť obuvi je tvorená z polyesterového materiálu, pričom menej namáhané časti sú vyrobené z dobre priedušnej sieťoviny. Okrem toho sú na halovkách odolné hladké pláty, ktoré odolajú odreniu a poskytujú spevnenie celej halovky.

T.G.S. 62/75™

Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou čiarou sú topánky vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu.
Technológia TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť topánky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.

HeelCup™

Pätný košíček stabilizuje a fixuje chodidlo v topánke, čo predstavuje kľúčový faktor pre pocit istoty a pohodlia. Salming vyvinul nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je dlhší oproti obuvi vyvíjanej konkurenciou, čím poskytuje väčšie pohodlie. 

HexaGrip™

Úplne nová technológia použitá na nových halovkách Salming Hawk. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesi HX120, ktorá v kombinácii so vzorkou Salmings Hexagrip™ zaisťuje neobvyklú priľnavosť na všetkých typoch povrchov. 

Parametre
Značka Salming
Farba modrá
Pohlavie muž
Veľkosť (EU) 40, 41, 42, 43, 44, 45