Salming Trail 6 Women Light Blue/Navy

Akcia -20%
123 bodov do vernostného systému
Cena
123,90 €

Štandardná cena
155 €

Ušetríte
20% (31,10 €)

Výrobca
Salming

Kód produktu
40811

Varianta neexistuje
41 1/3

ks

Ako správne vybrať bežeckú obuv Salming + veľkostná tabuľka

Dámska trailová bežecká obuv Salming Trail 6 Women Light Blue/Navy sú topánky dotiahnuté do posledného detailu, ktoré sa skvele hodia na akýkoľvek výbeh do terénu.

Trailová novinka pre rok 2020, na ktorú je značka Salming náležite hrdá. V modeli Trail 6 bolo využité všetko, čo fungovalo v obľúbenom modeli Trail 5, a boli pridané inovácie, ktoré túto topánku posúvajú do ďalšieho levelu. Šestky majú úplne prepracovaný, ľahší a agresívnejší zvršok, ktorý perfektne sadne. Ešte väčšie pohodlie potom zabezpečí nová tlmiaca zmes v podrážke, kde bola použitá skvele fungujúca pena Recoil+. Ak hľadáte jedinú univerzálnu topánku pre všetky vaše trailové behy, Trail 6 sú tou pravou voľbou!


Použité technológie

Exo Skeleton
Technológia Exo Skleton stabilizuje chodidlo pri pohyboch do strán a znižuje tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeálne kĺby). Táto konštrukcia eliminuje trenie a chráni mäkké časti nohy, predovšetkým tie, ktoré sa nachádzajú pod prednou časťou chodidla.

Vibram™ podrážka
Podrážka topánok je vytvorená za zmesi materiálov od značky Sole - svetovej jednotky v oblasti výroby podrážok topánok s viac ako 75 rokov tradície. Vibram podrážka použitá v modeli je veľmi odolná proti oderu, a ponúka ideálnu trakciu za sucha aj mokra na ceste a ostatných tvrdých povrchoch.

ROCshield
Špeciálny polyuretánový pruh, ktorý vedie od pätného košíčka až po špičku v spodnej časti zvršku topánky. Ochráni vašu nohu pred ostrými kameňmi, vetvami alebo vodou. Tento "štít" výrazne zvyšuje odolnosť topánok a zvýši aj vaše sebavedomie pri behu v náročnom teréne.

2 Layer Construction
Zvršok topánky je tvorený dvojvrstvovou sendvičovou konštrukciou, ktorú dopĺňa technológia exoskeleton. Prvú vrstvu, ktorá je najbližšie vášmu chodidlu, tvorí priedušná sieťovina, ktorá je spracovaná tak, aby sa vaše nohy cítili čo najpohodlnejšie. Tú potom prekrýva tenká odolnejšie sieťovina s excelentnými vlastnosťami pre odvod vlhkosti, ktorá chráni chodidlá pred prachom a kamienkami. Posledná, najvrchnejšia vrstva, je špeciálna exoskeleton jednotka, ktorá je integrovaná do systému zaväzovania, a drží chodidlá presne v tých miestach, kde ich chcete mať.

TGS 62/75°
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou čiarou sú topánky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75° zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzené laterálne a predozadné pohyby chodidla.

RECOIL™ Midsole
Novo vyvinutý materiál používaný ako súčasť tlmenia topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaložené do odrazu.

SoftFOAM
SoftFOAM je materiál použitý v podrážke v oblasti päty, má na starosti redukovať nárazy pri došliapnutí na pätu. Táto špeciálna zmes má o 70% lepšiu schopnosť tlmiť tieto nežiaduce sily než bežná zmes EVA. Súhra materiálov SoftFOAM a Recoil zaistí pohodlný a zároveň efektívny beh.

Heelcup
Pätný košíček u topánok Salming je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejší a viac efektívnejší pohyb z biomechanickej perspektívy.

Drop 5mm
Náš štandardný sklon podrážky medzi pätou a špičkou je 5 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu.


Typ bežeckej obuvi: trailové
Hmotnosť: 230 g (US 7,5)
Drop: 5 mm
Pohlavie: ženy

Parametre
Značka Salming
Farba modrá
Kolekcia 2020/2021
Pohlavie žena
Veľkosť (EU) 41 1/3