Nakúpte u nás 🎁 darčeky a zapojte sa do veľkej vianočnej súťaže s Florbal4u

Salming Trail Hydro Women Beige/Black

Akcia -50%
89 bodov do vernostného systému
Cena
89,90 €

Štandardná cena
179,90 €

Ušetríte
50% (90 €)

Výrobca
Salming

Kód produktu
37291

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Ako správne vybrať bežeckú obuv Salming + veľkostná tabuľka

Dámska bežecká obuv Salming Trail Hydro Women Beige/Black od špecialistu na bežeckú obuv a iné športy - značky Salming.

Trailová bežecká obuv Salming Trail Hydro Shoe Women Beige/Black pochádza z trailového modelu Salming Trail 5. Hlavným krokom vpred pri vývoji tohto modelu je zakomponovanie vodeodolnej membrány, ktorá zároveň zachováva tenisku priedušnú.


Použité technológie

HydroGuard
HydroGuard je priedušná vodeodolná membrána, ktorá zaisťuje maximálnu priedušnosť a odvod vlhkosti smerom od nohy von. Jej vysoká životnosť bola testovaná v špičkových laboratóriách, ani po 50.000 ohyboch sa jej vlastnosti nemenia. Membrána tiež spĺňa ekologické štandardy, neobsahuje napr. PTFE a pod.

Vibram™ Outsole
Vytvorené z materiálu spoločnosti Vibram, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na výrobu podrážok. Vďaka tejto zmesy podrážka skvele tlmí nárazy, je odolná a ponúka perfektnú trakciu za sucha alebo mokra.

ROCshield
Polyuretánový pruh, ktorý vedie od päty až po špičku v spodnej časti topánky. Tento špeciálny materiál chráni pred nebezpečnými kameňmi a vetvami, ktoré by mohli nohu pri behu poškodiť.

TGS 62/75°
Takmer 62% podrážky - vzdialenosť od päty k brušku chodidla - je navrhnutá hlavne na tlmenie dopadu topánky a je zakončená tzv. baletnou čiarou, ktorá túto časť podrážky ukončuje pod uhlom 75°. Zvyšok podrážky je naopak vytvorený tak, aby podporoval odraz pri behu. Vďaka tomuto sa teda obuv pri behu ohýba v tých správnych miestach.

RECOIL™ Midsole
Nový materiál použitý v oblasti medzipodrážok oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje dopady a dokáže lepšie využiť energiu pri odrazoch.

Toe Box
V oblasti špičky je obuv viacej rožšírená, čo pomáha pri prirodzenom pohybe vrchnej časti chodidla.

Drop 5mm
Obuv má sklon podrážky medzi pätou a špičkou 5 mm, čo je perfketné pre udržovanie správneho náklonu tela a bežeckého postoja.

Heelcup
Košíček v päte stabilizuje topánku a fixuje v nej chodidlo, no vôbec nezvyšuje váhu obuvy.


Typ bežeckej obuvi: Trailové 
Hmotnosť: 233 g (US 7,5)
Drop: 5 mm
Pohlavie: ženy

Parametre
Značka Salming
Farba hnedá
Pohlavie žena
Veľkosť (EU) 38, 39, 40, 41, 42, 43