Salming V1 Protec Kid White ochranné okuliare

-4%
33 bodov do vernostného systému
Cena
33,50 €

Štandardná cena
35 €

Ušetríte
4% (1,50 €)

Výrobca
Salming

Kód produktu
32697

ks

NÁŠ TIP: Ak správne vybrať ochranné okuliare na florbal?

Novo vyvinuté ochranné okuliare značky Salming s unikátnym designom, vďaka ktorému sa okuliare doslova ovinú okolo vašej hlavy a zaistia tak výnimočné pohodlie a predovšetkým vynikajúci rozhľad.

Predstavujeme nový typ konštrukcie zakrivenej šošovky so zakrivením 10 Base pre maximálny výhľad a bezpečnost. 2K pogumované vložky po stranách bránia odieraniu a zvyšujú tak váš celkový komfort. Dodávajú sa v exkluzívnom priehladnom obale, ktorý okuliare chráni.

Template Safety Construction. Pre stránice bol použitý mäkší a pružnejší materiál TR90. Ten znižuje riziko zranenia a v kombinácii s pogumovanými časťami v oblasti uší zaišťuje, že sú okuliare pohodlné a na hlave výborne sedia.

Antireflexná vrstva. Brúsený povrch šošovky môže vytvárať nepríjemné odrazy, napríklad keď sa umelé svetlo odráža od povrchu v športovej aréne. Odrazy môžu športovca unavovať a sú dráždivé pre oči. Aby sa zabránilo týmto negatívnym vplyvom, bola pridaná na šošovky antireflexívna vrstvu.

Hydrofobná vrstva. Hydrofobná vrstva odpudzuje vodu, pot a mastnotu a vďaka tomu sa okuliare udržujú ľahšie a dlhšie čisté. Hydrofobná technológia umožňuje vode či potu bezproblémovo stiecť z šošovky bez akýchkoľvek nežiadúcich škvrn. Hydrofobné povrchové vlastnosti taktiež výrazne zvyšujú odolnosť proti poškriabaniu.

Ochrana proti poškriabaniu. Bohužiaľ neexistuje žiadna polykarbonová šošovka, ktorá by bola úplne nepoškriabatelná. Aj napriek tomu táto technológia proti poškriabaniu predlžuje životnosť šošovky a zabraňuje malým škrábancom, ktoré sa vyskytujú pri každodennej manipulácii a čistení. Šošovka bez škrábancov samozrejme znamená jasnejšie videnie.

V1 Wrap - Around - Design. Gulatý tvar okuliarov pomáhá k maximálnemu výhľadu pri hre. V1 okuliare sú k dispozícii v troch veľkostiach: 115 mm, 125 mm a 135 mm. Aby bylo dosiahnutého maximálneho pohodlia a ochrany, je veľmi dôležité, aby každý hráč zvolil správnú veľkosť.

Frame Padding Area. Obruby okuliarov sú z vnútornej strany pokryté neoprénovým polstrovaním pre zvýšený komfort a bezpečie. Nosný mostek je vyrobený z gumového materiálu.

Maximized Vision. V unikátnom „ovinovaciom“ Wrap – Around Designe je použitá šošovka so zakrivením 10-base. Tá umožňuje maximálny výhľad, ktorý je kľúčovým faktorom pre dobrý športový výkon.

Lens Features. Pokročilé polykarbonátové šošovky majú mnoho dôležitých vlastností. Každá šošovka má dva ventilačné otvory, ktoré zabraňujú zahmlievaniu skiel.

Veľkosť: Kid
Materiál: Stránice - ľahký a ohybný TR10
Konštrukcia: Wrap-around-design 10 Base
Šosovka: Antireflexná vrstva. Povrch odolný proti poškriabaniu. Ventilačné otvory znižujúce riziko zahmlievania. Úprava odpudzujúca vodu.
Obrúčky: Nylon 66.
Farba: Biela


Odporúčané medzinárodnou florbalovou asociáciou IFF

  • Medzinárodná florbalová asociácia IFF odporúča tento doplnok používať počas celej hry najmä v detských a juniorských kategóriach. 
Parametre
Značka Salming
Farba biela
Veľkosť Kids