Mega výpredaj -50% na profi florbalku Exel Impact Black 2.9 TU! 😬

Akcia -20%
91 bodov do vernostného systému
Cena
91,90 €

Štandardná cena
114,90 €

Ušetríte
20% (23 €)

Výrobca

Kód produktu
42102

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Ako správne vybrať halovú obuv Salming + veľkostná tabuľka

Halová obuv Salming Viper SL využíva kľúčových vlastností prémiového modelu Viper 5, a vďaka upravenej konštrukcii zvršku sa stáva zaujímavou alternatívou vo chvíli, keď hľadáte predovšetkým rýchlu a ľahkú topánku s vynikajúcou priedušnosťou.

Zvršok modelu Salming Viper SL tvorí z veľkej časti excelentne priedušná sieťovina, ktorá zachová vaše chodidlá v maximálnom komforte a zároveň dokáže skvele podržať aj pri tých najprudších zmenách smeru. Pre zvýšenie odolnosti a navýšenie stability je sieťovina prakticky po celom obvode topánky ešte prekrytá vrstvou PU kože.

Tlmenie haloviek Salming Viper SL obstaráva odľahčená tlmiaci zmes Salming RunLite2™. Táto špeciálna zmes EVA peny je konštruovaná špeciálne pre minimalizáciu straty energie pri dopade, a naopak maximálnu návratnosť energie v každom kroku. Jej skôr nižšia výška navyše umožňuje skvelý cit voči povrchu.


Kľúčové vlastnosti

  • vhodná pre rýchlostných hráčov, s dôrazom na rýchlosť a zmenu smeru
  • excelentná priedušnosť
  • spojením technológií Rollbar, LMS a LMS + topánka umožňuje ľahší pohyb a odraz v extrémnych pozíciách, do ktorých sa dostávate napríklad pri hraní florbalu či squashu
  • dobrý cit pre povrch - pocitovo tvrdá topánka
  • veľmi ľahká halová obuv
  • sú vhodné na všetky halové športy, vďaka svojim vlastnostiam sú veľmi obľúbené medzi squashisty a florbalista

Konštrukcia topánky a použité technológie

Zvršok topánky

Priedušnosť a maximálne pohodlie

Veľmi ľahká konštrukcia zvršku topánky Salming Viper SL kombinuje materiály, vďaka ktorým je perfektne priedušná, veľmi pohodlná a zároveň dokáže dostatočne podržať aj pri tých najprudších zmenách smeru.

Chodidlo drží na svojom mieste

Pätný košíčok Salming heelcup™ stabilizuje a fixuje chodidlo v topánke, čo je kľúčové pre pocit istoty a pohodlia. Bol vyvinutý nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je o niečo dlhší ako u iných značiek.


Medzipodošva - tlmenie topánky

Maximálna energie v každom kroku
Zloženie prémiové tlmiace zmesi Salming RunLite2 ™, ktorá je použitá v medzipodošve, je designované s maximálnymi ohľady na návratnosť energie v každom kroku. Jej nižšia výška potom umožňuje lepší cit voči povrchu.

Podošva - podrážka topánky

Stabilita je základ

Špeciálna odľahčená dvojito zakrivená jednotka LMS integrovaná do stredu podrážky podporuje správne smerovanie a podporu chodidiel pri rýchlych a nečakaných pohyboch do strán.

Nebojte sa podvrtnutiu členku

Podvrtnutie členku v dôsledku rýchleho zastavenia je pri halových športoch jedným z najčastejších zranení. Špeciálna technológia LMS + 11 ° na vonkajších stranách podrážky topánok toto riziko veľmi znižuje prostredníctvom 11 ° náklonu podrážky smerom do stredu topánky.

Zakľakovanie nikdy nebolo jednoduchšie

Vnútornú stranu podrážky zdobí technológia Rollbar™, ktorá podrážku topánky v tejto časti zaobľuje a umožňuje vyššie naklonenie chodidla smerom dovnútra. Znižuje tak tlak na palcovú hranu a poskytuje ľahšie prevedenie zakľaknutia, ktoré je toľko bežné pre športy typu florbal či squash.

Pohodlie pri dopade, energia do odrazu

Technológia TGS 62/75 ° rozdeľuje podrážku topánok na 2 časti. Prvá časť - od päty k brušku chodila - tvorí približne 62% plochy podrážky, a je konštruovaná s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Od druhej časti - prednej časti podrážky - ju delí tzv. Baletná línia, ktorá je podrážkou vedená pod uhlom 75°. Toto rozdelenie zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste, aby stimulovala prirodzené laterálne a predozadné pohyby chodidiel. Predná časť topánky je potom konštruovaná pre maximálnu efektivitu odrazu.

Odolnosť a extra dobrý grip pri všetkých halových športoch

Podrážka modelu Viper tvorí špeciálna gumová zmes XR110, ktorá vyniká perfektnou kontrolou trakcie a skvelým gripom. Ten ešte navyše umocňuje špeciálna vzorka Salming Hexagrip™ tvorená v kľúčových častiach topánky malými šesťuholníky.

Parametre
Farba modrá
Značka Salming
Pohlavie muž
Veľkosť (EU) 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49