Mega výpredaj -50% na profi florbalku Exel Impact Black 2.9 TU! 😬

Akcia -28%
5 bodov do vernostného systému
Cena
5,60 €

Štandardná cena
7,80 €

Ušetríte
28% (2,20 €)

Výrobca

Kód produktu
20256

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Mix plných farieb, biela
biela

ks

Balenie  4 loptičiek CR8E. CR8ER je revolučná loptička, na ktorej vývoji sa podieľali ako inžinieri, tak samotní hráči. Výsledkom je perfektná loptička, u ktorej naozaj platí - preukázateľne lepšia!

Florbalová loptička Unihoc Cr8er je novo skonštruovaná na základe najnovších poznatkov z oblastí aerodynamiky. Na jej vývoji sa podieľali tí najlepší inžinieri i samotní zápasoví hráči. Technológia pravidelných drážok na povrchu loptičky spolu so skosenými hranami dierok znižujú odpor vzduchu, čím zvyšujú rýchlosť a presnosť loptičky.

Najrýchlejšia a najpresnejšia loptička všetkých čias je tu! Hlavnou novinkou konštrukcie loptičky sú skosené hrany dierok, ktoré zlepšujú prúdenie vzduchu loptičkou a let vzduchom je oveľa stabilnejší. Väčšie množstvo vzduchu v loptičke zvyšuje tlak vo vnútri loptičky a minimalizuje tak výkyvy dráhy letu.

Ďalšou vychytávkou loptičky sú pravidelné drážky na povrchu loptičky, ktoré vytvára mriežkovaný vzhľad. Tieto drážky vylepšujú aerodynamické vlastnosti loptičky. Výsledkom je väčšia rýchlosť a razancia strely. Mriežka vedie loptičku rovnako dobre vo vzduchu ako po zemi.

Loptička pochádza z dielne výrobcu zo švédskeho Gothenborg RENEW, ktorý stojí aj za ostatnými kvalitnými loptičky ako je florbalová loptička Booster. Toto florbalové vybavenie je schválené medzinárodnou florbalovou federáciou a získalo certifikáciu IFF. Vybavenie môžete používať na oficiálnych zaregistrovaných súťažiach.

Parametre
Farba bielaoranžová
Značka Unihoc
IFF certifikácia Áno
Varianta 4-pack