Zone AIR/TWO Power Superlight 27 Thin Raw/Black LTD
Výrobca: ZONE FLOORBALLKód produktu: 51762
![]() |
💬 Potrebujete poradiť s výberom? Napíšte nám na obchod@florbal4u.com, využite náš online chat, zavolajte na 0948 293 833 alebo navštívte našu kamennú predajňu v Bratislave. |
|
|
Florbalová hokejka Power Superlight 27 Raw/Black je novinkou z kolekcie značky Zone a patrí do modelovej rady hokejok, ktoré sú vybavené čepeľou AIR/TWO.
Použité technológie
- Hokejky, ktoré sa radia k najľahším na trhu (Superlight)
- Materiál shaftu: 95% carbon, 5% kompozit
Technológia Power
- Power Line-Up: kombinácia výkonu a technológie pre elitných strelcov.
- Ľahká horná časť: ideálna pre rýchlosť a kontrolu.
- Perfektná rovnováha pre výbušné strely s maximálnou presnosťou.
Čepeľ Zone AIR/TWO
AIR/TWO spája to najlepšie z legendárnej čepele HYPER a ultraľahkej AIR/ONE: výsledkom je strelecká čepeľ s perfektným kompromisom medzi hmotnosťou a tuhosťou. Váži iba 66 g, je navrhnutá pre rýchle, presné strely a modernú techniku.
Táto čepeľ vznikla na základe spätnej väzby od hráčov ZONE — milujú ľahkosť a tuhosť AIR/ONE, no zároveň väčšiu plochu a špička HYPER. AIR/TWO preto zväčšuje hornú časť čepele pre lepšiu kontrolu loptičky pri streľbe a technických hrách, zachováva pevný rám pre konzistentný náprah a rozšírené rebrové prvky, ktoré odolávajú tlaku a krútiacim momentom. Kľúčová časť — patka a valec — sú zosilnené tak, aby zvládli obrovskú silu pri prudkých strelách. Výsledok: ľahká, ale extrémne spoľahlivá čepeľ pre hráčov, ktorí strieľajú často a chcú maximálnu kontrolu.
- Tvrdosť: stredné tvrdá (medium)
- Materiál: PP
- Konkávita: 9 mm
- Hmotnosť: 66 g
Komu odporúčame túto hokejku?
Jedná sa o veľmi kvalitnú hokejku určenú pre hráčov, ktorí radi streľajú švihom a ťahom spoza tela, pretože loptička veľmi dobre sedí na čepeli.
Hokejka patrí do prémiovej modelovej rady s vynikajúcimi hernými vlastnosťami. Cena hokejky zodpovedá parametrom a vlastnostiam, ktoré hokejka hráčovi ponúka, či už je to nízka hmotnosť, kvalitná čepeľ, karbónová palica a pod.
Shaft s tvrdosťou 27 mm je vhodný pre hráčov s hmotnosťou od 75 kg do 90 kg.
Hokejku odporúčame hráčom s výškou od 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšších (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikovaná medzinárodnou florbalovou federáciou IFF a je s ňou možné hrať všetky súťaže organizované SZFB. |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 27 |
| Dĺžka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | stredne tvrdá (PP - odľahčená) |
| Tvar rukoväte | guľatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbón vystužený kompozitom |
| Typ čepele | Zone AIR/TWO |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 190 - 210 g |
| Výrobná spoločnosť | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnosť hráča | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdosť hokejky (mm) | 27 |
| Dĺžka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Farba |
|
| Zahnutie čepele | Ľavá (ľavá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdosť čepele | stredne tvrdá (PP - odľahčená) |
| Tvar rukoväte | guľatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbón vystužený kompozitom |
| Typ čepele | Zone AIR/TWO |
| IFF certifikácia | Áno |
| Hmotnosť hokejky | 190 - 210 g |

Technológie shaftov Zone
Stručný prehľad technológii shaftov značky Zone.


















