👉 Nové kolekcie florbaliek v predaji! 👈

Tisíce produktov skladom

Pochopili sme, že zákazník potrebuje mať tovar čo najskôr doma. Preto máme skladom tisíce produktov pripravených k okamžitému odoslaniu priamo k vám.

Kompletná ponuka

V našej ponuke nájdete všetko, čo svet florbalového vybavenia ponúka. Okrem tradičných značiek sa venujeme aj výrobe vlastnej florbalovej módy FLRBL.

Zákaznícka podpora

Či už máte otázku k produktu alebo k stavu vašej objednávky, naša zákaznícka podpora je vám vždy k dispozícii. Využiť môžete e-mail, online chat, telefón alebo nás priamo navštíviť v predajni v Bratislave.

Rýchle doručenie

U nás si môžete vybrať z viacerých možností doručenia tovaru do 24 hodín, či už chcete tovar doručiť priamo do vašich rúk alebo na výdajné miesto. Všetky možnosti, ktoré aktuálne ponúkame, si môžete pozrieť tu.

Doručenie zdarma

Nakúpte nad 60 € a náklady na doručenie idú na nás. Zaplatíte tak len za tovar, ktorý potrebujete, žiadne ďalšie výdavky.

Komfort pri platbe

Ponúkame vám viacero možností úhrady objednávky. Doba cashu utícha, a preto platiť online kartou či prevodom na účet je u nás samozrejmosť.

Kamenná predajňa

Neradi kupujete “mačku vo vreci” a potrebujete si florbalku či výstroj vyskúšať? Žiadny problém, navštívte našu predajňu v Bratislave a spoločne nájdeme to, čo hľadáte. Každému zákazníkovi sa venujeme individuálne a snažíme sa maximálne vyhovieť jeho požiadavkám. Na kamennej predajni vám radi poskytneme aj doplnkový servis v podobe výmeny omotávky, čepele, prípadne skrátenia hokejky podľa vašich predstáv.

Informujeme a radíme

Florbal máme v srdci a preto vás na našom facebooku a instagrame každý deň informujeme o novinkách či zaujímavostiach zo sveta florbalového vybavenia.

Výmena tovaru

Netrafili ste správnu veľkosť alebo parameter produktu? Nevadí, u nás máte 14 dní na výmenu tovaru.

Počúvame vás

Sme otvorený vašim hodnoteniam na Heureka.sk. Každý Váš názor nás posúva o krok ďalej, aby ste boli s nákupom u nás a s našimi službami nadmieru spokojní.