Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com
Admin | Info | 2016-09-22 09:59:32
komentáre: 0

Registrácia na Slovak Floorball Cup 2K16 v plnom prúde!

Na Slovensko prichádza nový florbalový turnaj, ktorý už na prvý pohľad naznačuje, že pôjde o niečo iné ako bývajú klasické turnaje na Slovensku.

Turnaj nesie meno Slovak Floorball Cup, podľa hlavného organizátora, ktorým je najväčší florbalový portál na Slovensku, Slovak Floorball. Prvý ročník sa uskutoční v termíne od 2.-4. Septembra 2016 v Bratislave. 

Hrdým florbalovým partnerom tohto turnaja sme aj MY!  A prečo hrdým?  Tento turnaj sa od tých ostatných vo veľmi veciach líši. Je to turnaj pre mládež aj dospelých, ktorý prvýkrát v slovenskej florbalovej histórii privíta slovenské a české elitné tímy. Už teraz je potvrdení druhý najúspešnejší český florbalový tím, 1. SC Vítkovice, ktoré si zahrajú v mužskej elitnej kategórii. Okrem tejto kategórie, do ktorej tímy pozývame, sa otvárajú aj ďalšie štyri. Pre mužov, ženy, dorastencov mladších žiakov

Slovak Floorball Cup nebude len turnaj o florbale, ale aj o zábave a o akomsi utužovaní kolektívu, pretože okrem pozerania sa na slovenské a české elitné tímy, si môžete vyskúšať vodné športy či zažiť fantastickú párty na Zlatých pieskoch, vďaka spolupráci s Wakelake

No, a ako ešte lepšie utužiť kolektív? Napríklad aj fantastickým ubytovaním v autokempe či chatkách na Zlatých pieskoch až po samotné hotely. 

Turnajové florbalové mestečko Vám ponúka päť hál, ubytovanie, nákupné centrá, kúpaliská či jazerá v bezprostrednej blízkosti bratislavskej MHD. A toto všetko len približne osem minút jazdou električkou. 

Potrebujete si pred sezónou kúpiť novú hokejku či nejaké florbalové vybavenie? Priamy spoj z turnajového florbalového mestečka Vás zavezie až priamo do kamennej predajne najväčšieho florbalového obchodu na Slovensku, Florbal4U.com, kde sú pre Vás pripravené stovky nových hokejok a množstvo florbalového vybavenia, samozrejme, aj pre brankárov.

Náš stánok budete môcť nájsť aj v samom centre turnaja Slovak Floorball Cup 2K16. 

Na záver už len doplníme, že mužská elitná kategória odohrá svoje zápasy v Hant aréne, ktorá ma kapacitou pre viac ako 5000 divákov. Hrať sa bude na povrchu Gerflor, na ktorom sa konajú svetové florbalové akcie ako kvalifikácie či samotné majstrovstvá sveta. A po vzore z NHL sme pristúpili aj na zmenu systému predĺženia v play-off, ktoré sa bude hrať systémom 3na3. 

Ak vás turnaj zaujal, registrovať sa je možné na www.slovakfloorballcup.sk

 


Páči sa Vám článok?

Komentáre

Komentáre: 0