Napriek tomu že na Florbal4u.com nakúpite len kvalitné výrobky overených výrobcov a značiek, môže sa stať, že po čase prestane výrobok slúžiť tak ako má, alebo netrafíte správnu veľkosť produktu. V každom prípade si môžete byť istý, že sa Vám pokúsime výjsť v riešení každej reklamácie maximálne v ústrety a celý proces reklamácie či výmeny čo najrýchlejšie vybaviť.

Či už potrebujete vrátiť/vymeniť tovar alebo vyriešiť reklamáciu, sme tu pre vás. Vyberte si nižšie, čo potrebujete vyriešiť a vyplňte jednoduchý formulár. Vyplnenie je prepojené priamo s Vašou objednávkou a keďže si vážime Váš čas, vyplnenie Vám nezaberie viac ako minútu.


Ako postupovať ak zistím, že mi dopravca doručuje objednávku v poškodenej krabici?

Každý balík od nás odchádza bežpečne, kvalitne zabalený v nepoškodenom obale a vždy obrandovaný lepiacou páskou Florbal4u. V prípade, ak Vám dopravca doručuje objednávku v poškodenej krabici (obale), zásielku odporúčame neprevziať. Ak zásielku prevezmete, nezabudnite s kuriérom spísať poškodenie do preberacieho protokolu (do protokolu uveďte, že balíček bol pri preberaní poškodený) a skontrolovať obsah zásielky pri kuriérovi (v prípade, ak v obsahu zásielky chýba niektorá položka z vašej objednávky, zásielku neodporúčame prevziať). Ak k tejto skutočnosti príde, kontaktujte nás a dohodneme sa spoločne na čo najrýchlejšom vyriešení tohto problému.