Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com
Admin | Novinka | 2016-09-29 15:07:07
komentáre: 0

TOP ponuky novej sezóny Exel + Oxdog

Príprava na sezónu je v plnom prúde a výrobcovia florbalového príslušenstva sa predháňajú v tom, aké novinky si do nového ročníka pripravia. Ak si aj vy chcete pred štartom súťaží upgradnúť výbavu, pripravili sme pre vás výber TOP produktov značiek..

Príprava na sezónu je v plnom prúde a výrobcovia florbalového príslušenstva sa predháňajú v tom, aké novinky si do nového ročníka pripravia. Ak si aj vy chcete pred štartom súťaží upgradnúť výbavu, pripravili sme pre vás výber TOP produktov značiek Exel a Oxdog z našej ponuky.

Exel

Začneme hneď zostra. TOP modelom Exelu pre sezónu 2016/2017 je hokejka Exel F60 2.6 Black 101 Oval MB ´16. Fínsky výrobca týmto modelom stavil na istotu. Elegantná čierno-žltá palica s vyššou tuhosťou, je ideálna na strely švihom. Na palici je osadená populárna čepeľ X-Blade, ktorú si ľahko vytvarujete, aby vám vyhovovala. Čepeľ svojim ideálnym zahnutím, umožňuje výnimočne dobrú kontrolu nad loptičkou a preto by sme hokejku odporúčali najmä tvorivým hráčom a útočníkom, ktorí pred gólmi preferujú prihrávky a hľadajú shaft, ktorý sa pri strelách príliš neohýba.

Aj druhú TOP novinku Exelu si užijú najmä hráči s perfektnou technikou. Čepeľ Exel Vision MB Neon Green, totiž Exel vyvíjal priamo s najlepšími tvorcami hry z Fínskej najvyššej súťaže. A že to nebol len nejaký marketingový ťah, spoznáte hneď, ako čepeľ dostanete do ruky. Je ľahučká, váži iba 67 gramov a je prakticky rovná. To umožňuje rozohrávačovi rovnakú možnosť práce s loptičkou forhandom aj backhandom. Ak máte radi otvorené pätky, túto čepeľ si nenechajte ujsť. Vaše bodové konto sa rozšíri o poriadnu porciu asistencií.

Oxdog

Aj druhý zástupca z krajiny tisícich jazier nasadil do nadchádzajúcej sezóny ťažké váhy. Prvou TOPkou z našej ponuky je ružový uragán Oxdog Zero 27 Pink 101 Round '16. Nenechajte sa zmiasť jeho nevinnou farbou. Skrýva sa za ňou skutočný zabijak. Ultraľahký shaft, vyrobený špeciálnou technológiou z upraveného karbónu, dodá vašim strelám priam svetelnú rýchlosť. Osadená čepeľ Oxdog Avox s 9,5 mm predzahnutím, zasa, vďaka špecifickému rebrovaniu, napomôže zvýšiť presnosť a taktiež dodá vystrelenej loptičke správny smer a razanciu. Čerešničkou je Double wrap Grip technológia, použitá na omotávky. Umožňuje pohodlnú výmenu hornej, exponovanejšej omotávky a nemusíte tak kvôli pár škrabancom meniť celú omotávku.

Druhá novinka od Oxdogu konečne poteší aj tých, čo majú hokejky vyriešené. Kvalitný toolbag sa zíde vždy a ak si myslíte, že sa na tejto časti výbavy už nedá nič vylepšiť, Oxdog G4 Toolbag Black vás asi dosť prekvapí. Priestorný, dvojkomorový bag, bez problémov „zhltne“ celú vašu tréningovú, aj zápasovú výbavu a ešte vám ostane dosť miesta na drobnosti. Gé štvorka má pre ne dokonca špeciálne vrecká. To najlepšie na tomto toolbagu je však jeho univerzálny systém popruhov, vďaka ktorému si ho kedykoľvek zavesíte na ramená, ako batoh a neničíte si tak chrbticu neustálym nosením ťažkých vecí na jednom pleci.

Pripravte sa na sezónu aj vy a vyberte si niektorý z našich TOP produktov. Veríme, že vám pomôžu k veľkým víťazstvám.


Páči sa Vám článok?

Komentáre

Komentáre: 0