Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com
Admin | Info | 2017-11-11 13:51:35
komentáre: 0

Urobil Ježiško menšiu chybu? Nevadí, my ju s radosťou napravíme!

Cítite to? Vianoce pomaly klopú na dvere. Na vianočný „zaberák“ sme sa poctivo pripravili aj my, aby sme Vám všetky vianočné darčeky odoslali v predstihu.

 

Cítite to? Vianoce pomaly klopú na dvere. Na vianočný „zaberák“ sme sa poctivo pripravili aj my, aby sme Vám všetky vianočné darčeky odoslali v predstihu. A rovnako ako Vám chceme uľahčiť nákup darčekov, tak aj vrátenie či výmena nevhodného darčeka je pre nás nemenej dôležitá.

K Vianociam bezpochyby patrí všadeprítomná sviatočná atmosféra a samozrejme vianočné darčeky. Nakupovanie vianočných darčekov predstavuje pre mnoho ľudí stres a každoročnú výzvu, aké nápadité darčeky kúpiť pre členov rodiny či priateľov. 

V mnohých rodinách sa aj napriek dôslednému výberu každoročne pod vianočným stromčekom stane, že obdarovaný zistí, že mu Ježiško pod stromček, bohužiaľ, nadelil aj nevhodný darček. Obdarovanému sa buď nemusí páčiť, nevyhovuje mu, danú vec už má, alebo mu napríklad pri oblečení nesadne veľkosť. 

V prvom rade nie je potrebné hneď nahodiť kyslý výraz a zúfať. Všetko sa dá rýchlo a ľahko vyriešiť. „Omylom zatúlané“ vianočné darčeky Vám s radosťou vymeníme alebo vrátime peniaze.

A keďže vieme, že vianočný čas je pre všetkých z hľadiska času náročným obdobím, pripravili sme si pre Vás predĺženú lehotu na vrátenie alebo výmenu nevhodného vianočného darčeka. Poskytujeme Vám garanciu spokojnosti a maximálne príjemné nakupovanie vianočných darčekov bez stresu.

Všetky vianočné darčeky zakúpené u nás od 10.11 do 31.12.2017 vymeníme za iný tovar alebo vrátime peniaze až do 20.1.2018. 
 

Máme pre Vás len DVE podmienky:

Nevhodný vianočný darček, ktorý chcete vrátiť, musí byť nerozbalený nepoužitý (v prípade hokejky neodbalená ochranná fólia na omotávke).

Náš tím zákazníckej podpory je pre Vás neustále k dispozícií a promptné vybavenie všetkých požiadaviek k Vašej spokojnosti, je pre nás samozrejmosťou. S nami Vianoce nekončia len nákupom vianočných darčekov. O našich zákazníkov sa štedro staráme aj po Vianociach!


Páči sa Vám článok?

Komentáre

Komentáre: 0