Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com
Admin | Tip | 2017-05-30 21:35:28
komentáre: 0

Vyberáme TOP výpredajové hokejky!

Vybrali sme pre vás výpredajové hokejky, ktoré sa oplatí kúpiť.

Salming Quest Oval Fusion 16/17

Cena teraz: 50,90 €

Cena predtým: 68,90 €
Ušetríte: 18,00 €

Edícia Quest patrí k najobľúbenejším z rady Salming. Aj preto sa táto značka rozhodla pokračovať v kvalitnej práci a vzniklo tak už niekoľko pokračovateľov tejto edície. 

Všetko to však začalo u čepele, ktorú má táto hokejka. Jej vystužená špička pomáha pri kvalitnej kontrole nad loptičkou a jej spevnená spodná časť pomáha aby sa čepeľ pri strele neprehýbala čo zaručuje vyššiu presnosť striel. Jej výhodou je taktiež nízka hmotnosť. Množstvo hráčov si ju tak obľúbilo a ostali jej verní aj pri jej ďalších inováciách. 

Hokejku robí taktiež výnimočnou jej oválne držanie. To vyhovuje hráčom, ktorý pri hre kontrolujú čo sa deje pred nimi a vedia tak, v akom postavení sa nachádza hokejka voči palubovke. 

Na hokejke je od výrobcu omotávka Ultimate. Táto omotávka výborne sedí v rukách, nepreklzáva a dobre saje pot. Shaft hokejky je zložený z kompozitného materiálu a jej tvrdosť je 27 mm. 

Pomer cena vs. výkon je tak pri tejto hokejke nadpriemerný. Za menej peňazí tak môžete získať florbalku, ktorá bude postrachom všetkých brankárov. 


Exel F100 2.6 Black 103 Oval SB ´16

Cena teraz: 99,00 €
Cena predtým: 139,90 €
Ušetríte: 40,90 €

 

Ďalšou skvelou výpredajovou hokejkou je Exel F100 2.6 Black 103 Oval SB ´16. Exel sa rozhodol do sezóny 2016 predrať na trhu s hokejkami zo skupiny FORCE. 

Pri tejto hokejke takisto vsadili na overenú kvalitu a tou je čepeľ X BLADE. Jej univerzálne prehnutie dokáže hráčovi ponúknuť všetko čo potrebuje – tvrdú a presnú strelu, kvalitné spracovanie loptičky a taktiež aj cit pre jej kontrolu. 

Konštrukcia florbalových hokejok FORCE vyniká svojím zaujímavým vzhľadom. Spoločným znakom je žlto-čierny dizajn a hokejka je taktiež veľmi príjemná na držanie.  Grip na hokejke sa skladá z dvoch častí. Spodná časť zaručuje, že sa grip nebude zošmykovať. Tá vrchná, vo forme omotávky, sa dá v prípade opotrebenia hocikedy vymeniť. 

Hokejka je taktiež špecifická svojím oválnym držaním. Ponúkaná verzia má flex 26mm a dĺžku 103 cm, čo vyhovuje viacej vyšším a o niečo ťažším hráčom. Ako však už iste viete, hokejku Vám v prípade záujmu dokážeme skrátiť na požadovanú dĺžku. Ak teda pri výbere hokejky nechcete šetriť a radšej vsadíte na kvalitu, táto už zlacnená hokejka je pre Vás ako stvorená. 


Zone Zuper Air Black Series SL F28

Cena teraz: 90,50 €
Cena predtým: 116,50 €
Ušetríte: 26 €

 

Florbalové hokejky od značky Zone išli za posledné výrazne do popredia a vzrástla aj ich obľúbenosť u samotných hráčov. Je to príčinou kvalitnej výroby florbaliek. Zone sa s každou jednou z nich dokáže vyhrať od omotávky, až po čepeľ. U tejto hokejky s technológiou Air Concept tomu nie je inak. Hokejka navyše spadá do edície Black Series, čo sa vyznačuje jej tmavou farbou s tmavo-zelenými doplnkami. 

Súčasťou hokejky je čepeľ Zone Zuper, ktorá vznikla kombináciou dvoch čepelí – Supreme a Hyper. Má pevný hladký povrch s rovnakým vyhĺbením po celej jej dĺžke, čím prispieva k lepšej kontrole loptičky a stabilným prihrávkam u všetkých typov hráčov. Špička čepele je pred zahnutá. Čepeľ je navyše vďaka Air technológií odľahčená.

Koncepcia Air taktiež znamená, že hokejky sú vyrábané z exkluzívnych karbónových vlákien. Hokejka tak má veľmi ľahkú tyč a ponúka vynikajúce vyváženie pre špičkových hráčov. 

Poslednou vecou ktorá dodáva hokejke jej výnimočnosť je omotávka. Ta je rozdelená na dve časti pre presný úchop hokejky. Jej netradičnosť spočíva aj v tom, že je po obvode jemne prešívaná. Omotávka taktiež patrí do kategórie Air. Spojenie týchto všetkých aspektov tak ponúka najľahšie hokejky na trhu.

Shaft hokejky je vyrábaný v podiele 95% karbón a 5% sklenené vlákna. Jeho tvrdosť (flex) je 28mm. V celkovom zhrnutí sa hokejka za výbornú cenu odvďačí špičkovým a technickým hráčom. 


Fatpipe BOOM 29 '15

Cena teraz: 46,50 €
Cena predtým: 61,90 €
Ušetríte: 15,4 €

Florbalová hokejka Fatpipe BOOM bola vyrobená vo Fínsku, ktoré je florbalovou kolískou. Súčasťou tejto hokejky je stredne tvrdá čepeľ BOOM. Pri výrobe tejto čepele sa brali tie najlepšie vlastnosti z čepelí Rage a JAB. Ich spojením tak vznikla už spomínaná čepeľ BOOM, ktorá je menšia a „rýchlejšia“ ako Rage.

Tvar čepele je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj profesionálov. Predná časť čepele je mierne predzahnutá, čo pomáha najmä strelcom pri umiestňovaní striel. Taktiež je jednoduchšia manipulácia s loptičkou a kľučky. Prihrávky s hokejkou taktiež nie sú žiadnym problémom. Rovná backhandová strana zaručí, že Vám loptička nebude utekať tam, kde nechcete. 

Omotávka na hokejke s názvom Fatpipe 2C Sticky sa skladá z dvoch častí, ktoré sú spolu zošité. Každá časť je inej farby. Omotávka nepreklzáva a skvele drží v rukách.  Táto varianta hokejky je v tvrdosti 29mm, ale v ponuke máme aj 27mm. Shaft je vyrábaný z kompozitu.  Hokejka je certifiková IFF a tak je s ňou povolené hrať všetky súťaže.


Páči sa Vám článok?

Komentáre

Komentáre: 0