Menu
Košík
Hľadať
Domov
florbal4u.com

Saliball

Tento produkt práve prezerá 6 ľudí
Objednajte a
tovar odošleme
dnes

Skladom (3+ ks)

33.00 €

Objednajte si tovar spolu nad 40 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 40 € !

Pri objednávke nad 40 € neplatíte v našom obchode poštovné.
Platba a doručenie

Saliball

Prvá tréningová pomôcka na svete posilňujúca presne tie svaly, vďaka ktorým zásadne zlepšíš svoju techniku. Zmeň seba, svoju hru a výsledky tímu!


Maličkosti rozhodujú o víťazstve. A víťazi píšu históriu.

Saliball bol designovaný na základe mnohoročných skúseností najlepších hráčov sveta, analýze ich súkromných tréningových procesov a následne mnohoročného ladenia špecifických vlastností od povrchu, cez dizajn, až po materiál, z ktorého je vytvorený.

Je síce rovnako malý ako každá iná florbalová loptička, ale ak budeš chcieť, bude základným stavebným kameňom tvojej premeny ako hráča od hlavy až k päte, pretože zmenu pocítiš presne v takom rozsahu.

Motivácia a radosť. Naša ikona.

Saliball môže byť začiatkom tvojej zmeny nielen ako hráča, ale aj človeka. Každý z tých, ktorí sa na vývoji podieľal, do neho dal kus seba a to zapríčinilo, že týchto 72 milimetrov koncentrovanej driny stelesňuje mentalitu víťaza. Musíš chcieť, aby tí mohol pomôcť.

Buď posadnutý pozitívnou zmenou. Pracuj na sebe - sme tu preto, aby sme ti pomohli a všetky cvičenia, ktoré ti poradíme, sú inšpirované tými, ktoré s touto loptičkou robia najväčšie florbalové svetové hviezdy.

Parametre Saliball. A ty ukáž tie svoje!

72 milimetrov priemer a 265 gramov váhy pripraví nielen tvojim rukám nenapodobiteľnú a ničím nenahraditeľnú skúsenosť. Nielen špeciálna zmes, vďaka ktorej odpadá riziko šmúh na podlahe akéhokoľvek povrchu a zároveň zaručuje sklz po povrchu hokejky totožný ako bežná florbalová loptička.

Myslelo sa aj na dizajnové technické detaily, akým sú priehlbiny plniace funkciu zvýšeného odporu bez vplyvu na iné fyzikálne aspekty loptičky. A prečo tá šedá farba? Symbolizuje tvrdosť nielen fyzickú, ale aj psychickú. Buď na seba tvrdý, neuhýbaj zo svojej cesty. Výsledky prídu!


Ako trénovať so Saliball? Pavel Brus a jeho florbalové cvičenia.

Saliball Saliball Saliball Saliball Saliball Saliball Saliball Saliball

Hodnotenie

Pre hodnotenie sa musíš prihlásiť.

Napíšte otázku