Fatpipe K.O. 26 Jab
Výrobce: FatpipeKód produktu: 50207
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hůl Fatpipe K.O. 26 je novinkou z kolekce značky Fatpipe vytvořené pro sezónu 23/24 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Jab.
Použité technologie
K.O.
Nejnovější karbonové shafty s nimiž přišla značka Fatpipe v sezóně 19/20. Se stabilizačními karbonovými vlákny jsou tyto shafty vyrobeny speciálně pro střelce. Kromě toho, že tato vlákna dělají florbalové hole mnohem pevnějšími, jejich hlavní využití spočívá v tom, že bod v němž se hokejky ohýbají při střelách je až o 15% nižší než u běžných hokejok. Díky tomuto budou střely prudčí a mnohem přesnější.
Čepel Fatpipe Jab
Nejúspěšnější čepel značky Fatpipe. Vyznačuje se několika prvky:
- je mírně konkávní vybrána po celé délce a má lehce zahnutou špičku, díky čemuž přináší lepší kontrolu nad míčkem
- čepel je předzahnutá již z výroby
- je velmi vhodná pro střelu a hru forehandem
- tvrdost: PPH - tvrdá odlehčená
Omotávka Fatpipe Sticky
Jak už název sám naznačuje - Sticky - omotávka je lepivá, díky čemuž neklouže a dobře saje pot.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
|
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli. Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod. Shaft s tvrdostí 26mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg. Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 180 cm až 190 cm (101cm); 190 cm a vyšších (104cm). |
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Jab |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g, 220 g (101 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Fatpipe Jab |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g, 220 g (101 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |













