Fatpipe Nitro 27 CTRL SLICKS SMU Blue
Výrobce: FatpipeKód produktu: 51661
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty4
Florbalová hůl Nitro 27 je SMU model z kolekce značky Fatpipe a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí CTRL SLICKS FH2.
Čepel Fatpipe Control SLICKS FH2
FatPipe CTRL SLICKS je "nejklouzavější" PP florbalová čepel na světě. Revoluční FatPipe SLICKS posouvá florbalové čepele na novou úroveň. Čepel s nejlepším dotykem nyní obsahuje SLICKS slide bar, který poskytuje maximální skluz. SLICKS slide bar z PE plastu nabízí lepší skluz ve srovnání s běžnými PP čepelemi, přičemž si zachovává výborný cit PP plastu. Čepel CTRL přináší průlomové ovládání s mírně skloněnou špičkou. Pevná patová konstrukce s mírnou konkávností umožňuje hladký dotyk s míčkem. Struktura špičky zajišťuje výjimečnou kontrolu a výkon při střelbě.
Tvrdost: PPB (středně tvrdá odlehčená)
FH - Factory Hook
Špička čepele je více zahnutá, čímž přispívá k lepší kontrole míčku.
UPOZORNĚNÍ:
Čepel je vyrobena ze dvou různých plastů (PPB a PE), které mají při zahřátí různé teploty tání. Buďte opatrní při ohýbání čepele, aby nedošlo k jejímu roztavení.
Omotávka Fatpipe Sticky
Jak už název sám naznačuje - Sticky - omotávka je lepivá, díky čemuž neklouže a dobře saje pot.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro široké spektrum florbalistů.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (101 cm); 190 cm a vyšších (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Control |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Výrobní společnost | POWER STICK OY |
|---|---|
| Adresa | Linnanväenpolku 5, FI-00950 Helsinki, Finland |
| feedback@fatpipe.fi |
| Značka | Fatpipe |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Fatpipe Control |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |















