MPS Black Eagle Black/Blue
749 bodů do věrnostního systému
Doprava od 79 Kč
Výrobce: MPSKód produktu: 51673
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty4
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 95 cm (= 106 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 749 Kč | |||
| 95 cm (= 106 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Skladem | Více | 749 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 749 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 749 Kč |
Florbalová hokejka MPS BLACK EAGLE Black/Blue je certifikovaná florbalová hokejka navržená pro hráče, kteří hledají spolehlivost, přesnou kontrolu míčku a optimální přenos síly při střelbě.
Shaft s tvrdostí 28 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Tuto hokejku doporučujeme hráčům s výškou: 170 cm až 180 cm (95 cm), 180 cm až 190 cm (100 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
Parametry
| Značka | MPS |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 28 |
| Délka hokejky | 95 cm (= 106 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit vyztužený karbonem |
| Typ čepele | MPS Shoot |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
Informace o výrobci
| Zástupce výrobce v EU | INSPO spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Vieska 71, 020 01 Púchov |
| E-mail zástupce v EU | inspo@inspo.sk |
| Značka | MPS |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 28 |
| Délka hokejky | 95 cm (= 106 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit vyztužený karbonem |
| Typ čepele | MPS Shoot |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Kolekce | 2025/2026 |














