Oxdog Fusion Light 32 TQ Senior
Výrobce: OxdogKód produktu: 51394
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|

Florbalová hůl Fusion Light 32 TQ Senior je novinkou z kolekce značky Oxdog vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Optilight.
Použité technologie
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
|
Čepel Oxdog Optilight

- 9 mm předzahnutá čepel - pro výbornou kontrolu míčku na forehandové straně
- mírně vyhnutá a uzavřena směrem dopředu, pro efektivnější přihrávání
- Hmotnost této čepele je pouze 66g
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 32 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 50 kg do 60 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 50 - 60kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 32 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | měkká |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Oxdog OptiLight |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 266 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 50 - 60kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 32 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | měkká |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Oxdog OptiLight |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 266 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Oxdog
Stručný přehled technologii shaftů a čepelí značky Oxdog.
Zvýrazněné položky jsou povinné.



























