Oxdog Quick Power HES 29 FP SweOval
Výrobce: OxdogKód produktu: 51383
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty4

Florbalová hůl Quick Power HES 29 FP SweOval je novinkou z kolekce značky Oxdog vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Gate.
Použité technologie
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
|
Čepel Oxdog GATE

Oxdog přichází po několika sezónách s novou čepelí s názvem GATE. Oxdog vyslechl přání špičkových hráčů a vyrobil výkonnou a tuhou čepel s úžasnými vlastnostmi.
Čepel má konkávnost 9,5 cmm, podobně jako čepel AVOX či FSL. Oproti svým předchůdcům má však novou STEP konstrukci, která přináší o 20% větší torzní tuhost, zvláště ve špičce čepele.
Tento nový rám vytváří X-Lock efekt který zajistí při dopadu na podlahu přenos větší síly do míčku – výsledkem čehož jsou tvrdší střely a rychlejší přihrávky.
Hmotnost 70 gramů je standardem mezi čepelemi.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 150 cm až 160 cm (87cm); 160 cm až 170 cm (92cm); 170 cm až 180 cm (96cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 50 - 60kg, 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 92 cm (= 103 cm), 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | SweOval |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Oxdog Gate |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g, 230 - 250 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 50 - 60kg, 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 92 cm (= 103 cm), 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | SweOval |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon |
| Typ čepele | Oxdog Gate |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g, 230 - 250 g |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Oxdog
Stručný přehled technologii shaftů a čepelí značky Oxdog.
Zvýrazněné položky jsou povinné.



























