Oxdog Ultralight HES 29 TQ Round
Výrobce: OxdogKód produktu: 51333
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|

Florbalová hůl Ultralight HES 29 TQ Round je novinkou z kolekce značky Oxdog vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí FSL.
Použité technologie
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
Čepel Oxdog FSL (FastShootLight)

Čepel FSL (FastShootLight) je velmi lehká střelecká čepel se skvělým citem pro míček.
Unikátní dvojitá karbonová vložka (MBC2) pro maximální lehkost oproti tuhosti. Horní karbonový kus je upraven pro ještě lepší torzní tuhost.
Maximální lehkost s nejlepšími funkcemi čepelí Avox a OptiLight. Skvělá na střelbu.
Velká 9,5 mm konkávnost pro velmi příjemný pocit a dobrý dotyk s míčkem.
Omotávka Oxdog Ultralight

Špičková omotávka, jejíž konstrukce je promyšlena do nejmenších detailů s cílem zaručit nekompromisní trvanlivost a výjimečný komfort při každém hodu. Navržena tak, aby odolala extrémním zatížením a minimalizovala opotřebení, tato omotávka poskytuje spolehlivou kontrolu nad hokejkou v každé situaci. S jejím precizním úchopem a schopností efektivně odvádět pot se stává ideálním společníkem pro náročné hráče, kteří požadují to nejlepší.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm do 180 cm (96 cm); 180 cm do 190 cm (101 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Oxdog FSL |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | Evosport AB |
|---|---|
| Adresa | Servicegatan 1, 941 51 Piteå, Sweden |
| info@evosport.eu |
| Značka | Oxdog |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 101 cm (= 112 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Oxdog FSL |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Oxdog
Stručný přehled technologii shaftů a čepelí značky Oxdog.




























