Salming Campus Aero 32 Black
Výrobce: SalmingKód produktu: 50400
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty8
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 82 cm | Levá (levá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 899 Kč | |||
| 82 cm | Pravá (pravá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 899 Kč | |||
| 87 cm (= 97 cm) | Levá (levá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 899 Kč | |||
| 87 cm (= 97 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 899 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 899 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 899 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 899 Kč | |||
| Další | |||||||
Florbalová hokejka Salming Campus Aero 32 Black je novinkou od značky Salming z kolekce vytvořené pro sezonu 23/24.
Čepel Aero
Silnější střela, přesnost a spolehlivost. K tomu pomáhají technologie na této čepeli.
- TOE DRAG DESIGN - TDD™ - Díky této konstrukci je pro Vás jednodušší přitáhnout míček směrem k sobě, a tím zvýšit i kontrolu nad ním.
- SHOOTER POCKET™ - Přispívá k lepší kontrole míčku při jejím posunu do pozice, ze které opouští čepel při střele zápěstím.
- DUAL CROSS STABILIZER - DCS™ - Stabilizační příčka, která zpevňuje střed čepele o 25%. Čepel drží tvar i při těch nejprudších střelách.
- DUAL CAVITY™ - Vytvarování špičky poskytuje lepší kontrolu nad míčkem a lepší cit pro ni při jejím vedení, ale i při nahrávání a samotné střelbě.
- Radical™ - Velmi tvrdá čepel s nízkou hmotností. Nový materiál čepele má výjimečnou životnost, nízké tření a perfektní hrací vlastnosti.
Omotávka X3M Pro
Velmi populární X3M Grip Pro ™. Mnohými je považován za nejlepší omotávku na trhu, co se týče protiskluzových vlastností.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
|
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro široké spektrum rekreačních a hobby florbalistů. Shaft s tvrdostí 32 mm je vhodný pro hráče s hmotností do 50 kg. Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 140 cm až 150 cm (82cm); 150 cm až 160 cm (87cm); 170 cm až 180 cm (96cm). |
![]() ![]() |
Hokejka není certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF. |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 50 - 60kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 32 |
| Délka hokejky | 82 cm, 87 cm (= 97 cm), 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Salming Aero |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 265 g (96 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |
| Výrobní společnost | Salming ČR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Kozinova 1000/1, 102 00 Praha 10 - Hostivař, ČR |
| salming@salming.cz |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 50 - 60kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 32 |
| Délka hokejky | 82 cm, 87 cm (= 97 cm), 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Salming Aero |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g, 265 g (96 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |

Jak vybrat ideální florbalovou hůl pro vaše dítě: Kompletní průvodce
Milí rodiče, když zvažujete zapojit vaše dítě do florbalu, činíte skvělý krok k podpoře jeho fyzického a sociálního rozvoje. Florbal je nejen zábavný a dynamický sport, ale přináší také řadu benefitů pro zdraví a rozvoj vašeho dítěte.











