Salming Trident Q-series Aero 29 White/Silver
Výrobce: SalmingKód produktu: 51578
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty4
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 2 249 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 2 249 Kč | |||
| 103 cm (= 114 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 2 249 Kč | |||
| 103 cm (= 114 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 2 249 Kč |
Florbalová hokejka Salming Trident Q-series Aero 29 White/Silver vytvořená pro sezónu 25/26.
Shaft Q-series Aero
Unikátní koncept florbalek navržených pro rychlé a pohotové hráče. Shafty z Q-série mají kickpoint, místo největšího průhybu shaftu, posunutý blíže k čepeli, což poskytuje lepší kontrolu nad míčkem a umožňuje rychlejší odehrání střely.
Klíčové vlastnosti:
- Kickpoint blíže čepeli pro lepší kontrolu a rychlé uvolnění míčku
- Kombinace karbonu a skelných vláken s níže položeným kickpointem pro zvýšení odolnosti a zachování nízké hmotnosti
- Navrženo pro útočníky a obránce, kteří potřebují rychle reagovat a přesně přihrávat
- Složení shaftů Q-series Aero – 80 % karbon, 20 % kompozit
Čepel Salming Trident
Dosud nejlehčí a nejpropracovanější čepel od Salmingu. Přednastavené zahnutí bylo vyvinuto ve spolupráci se světovými TOP hráči tak, aby jej většina hráčů nemusela dále upravovat. S konkávností 8,5 mm a systémem Toe-Drag (zesílený rám v přední části, podobně jako u modelu Quest 1) nabízí čepel rychlé a přesné uvolnění míčku při střelbě a snadné ovládání na zemi. Optimalizovaný úhel mezi shaftem a patkou čepele přináší ještě lepší kontrolu nad míčkem. Tuhost při střele zajišťuje unikátní Trojzubec (Trident), který plynule navazuje na shaft. Lesklý povrch čepele navíc snižuje tření s herním povrchem.
- konkávnost: 8,5 mm
- vhodná pro široké spektrum hráčů
- materiál Touch X PP (polypropylen) kombinuje vysokou tuhost s měkkým a přilnavým povrchem pro jistější manipulaci s míčkem
- váha: 66 gramů
Omotávka X3M Performance Grip
Oblíbená omotávka X3M grip v odlehčené verzi pro ještě lepší držení a cit. Tento typ omotávky je dostupný pouze na hokejkách – nelze ji zakoupit samostatně.
Komu tento shaft doporučujeme?
Jedná se o shaft s vynikajícím poměrem cena – kvalita, který doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg.
Shaft doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm do 180 cm (96 cm); 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšším (103 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže organizované ČFBU. |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm), 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon vyztužený kompozitem |
| Typ čepele | Salming Trident |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g, 189 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | Salming ČR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Kozinova 1000/1, 102 00 Praha 10 - Hostivař, ČR |
| salming@salming.cz |
| Značka | Salming |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg, 70 - 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm), 103 cm (= 114 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | karbon vyztužený kompozitem |
| Typ čepele | Salming Trident |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 190 - 210 g, 189 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |














