Set Accufli AirTek A100 Teal (10 hokejek)
Výrobce: AccufliKód produktu: 42919
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty6
| Délka hokejky | Poměr holí | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 100 cm (= 111 cm) | 8x levá / 2x pravá | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 435 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | 7x levá / 3x pravá | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 435 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | 6x levá / 4x pravá | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 435 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | 5x levá / 5x pravá | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 435 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | 4x levá / 6x pravá | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 435 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | 3x levá / 7x pravá | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 435 Kč |
Florbalový set Accufli AirTek A100 Teal obsahuje:
10 ks hokejek Accufli AirTek A100 Teal, které jsou dobře navrženy, precizně vyrobeny a testovány. Nabízejí zvětšenou zónu pro přesnost střely, trvanlivost, rovnováhu s atraktivním designem.
Zahnutá čepel zaručuje výbornou kontrolu míčku a přesnou střelu. Jsou to výborné florbalové hokejky pro juniory i začátečníky.
- Malovaný lesklý shaft
- Délka shaftu: 100 cm
- Celková délka hokejky s čepelí: 111 cm
- Držení: Kulaté
- Tvrdost: 26 mm
- Čepel: levá/pravá ACCUFLI A1
- Dvoubarevná měkká PU omotávka pro příjemný vzhled a pohodlné uchopení
- Hmotnost hokejky 260 g
10 ks míčků ACCUFLI - White s povrchovou úpravou vyrobené plastu splňují všechny požadavky pro vrcholový florbal
- Především průměr 72mm, váha 23g, IFF standart
- Povrch míčku zlepšuje přilnavost k čepeli hokejky což zaručuje dokonalé zpracování míčku ve hře
- Aerodynamický design pro přesný výstřel s vynikající odolností
Délku 100 cm doporučujeme pro hráče o výšce 180-190 cm.
![]() ![]() |
Hokejky nejsou certifikovány mezinárodní florbalovou federací IFF a není s nimi možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Věková kategorie | 2. stupeň ZŠ, střední škola, vysoká škola |
|---|---|
| Značka | Accufli |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |
| Zástupce výrobce v EU | INSPO spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Vieska 71, 020 01 Púchov |
| E-mail zástupce v EU | inspo@inspo.sk |
| Věková kategorie | 2. stupeň ZŠ, střední škola, vysoká škola |
|---|---|
| Značka | Accufli |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| IFF certifikace | Ne |
| Hmotnost hokejky | 250 - 270 g |










