Unihoc Epic Composite 29 Black/White
Výrobce: UnihocKód produktu: 50324
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty6
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92 cm (= 103 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 399 Kč | |||
| 92 cm (= 103 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 399 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 399 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 399 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 399 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 1 399 Kč |
Florbalová hůl Unihoc Epic Composite 29 White/Black je novinkou z kolekce značky Unihoc vytvořené pro sezónu 23/24 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Epic.
Čepel Unihoc Epic
Čepel Unihoc EPIC je ultra moderní florbalová čepel s nejmodernějším designem zkombinovaným s nejlepšími funkčnostmi. Rám má klasický tvar Unihoc a se svým jasně vyznačením přechodem mezi rámem a mřížkou nabízí skvělou kontrolu míče a lepší střelbu. Konkávnost se táhne od patky až k vršku čepele, ale v porovnání s čepelí UNITY byla konkávnost mírně snížena. Toto je čepel, která bude většině hráčů velmi vyhovovat, protože nabízí jak dobré přihrávky, tak kvalitní střelbu.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
|
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům. Shaft s tvrdostí 29mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg. Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 160 cm až 170 cm (92cm); 170 cm až 180 cm (96cm); 180 cm až 190 cm (100cm). |
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 92 cm (= 103 cm), 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Unihoc Epic |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g, 245 g (96 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 92 cm (= 103 cm), 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit |
| Typ čepele | Unihoc Epic |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 230 - 250 g, 245 g (96 cm) |
| Kolekce | 2023/2024 |

Technologie shaftů Unihoc
Stručný přehled technologii shaftů značky Unihoc.

Jak vybrat ideální florbalovou hůl pro vaše dítě: Kompletní průvodce
Milí rodiče, když zvažujete zapojit vaše dítě do florbalu, činíte skvělý krok k podpoře jeho fyzického a sociálního rozvoje. Florbal je nejen zábavný a dynamický sport, ale přináší také řadu benefitů pro zdraví a rozvoj vašeho dítěte.

















