Unihoc Unilite Carbskin Curve 1.0° TITAN 26 Gold
Výrobce: UnihocKód produktu: 51365
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty5
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96 cm (= 107 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 999 Kč | |||
| 96 cm (= 107 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 999 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 999 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 999 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Levá (levá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 5 999 Kč |
Florbalová hůl Unilite Carbskin Curve 1.0° Titan 26 je novinkou z kolekce značky Unihoc vytvořené pro sezónu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Unilite.
Rychlejší, lehčí a pevnější - tak by se dal popsat shaft s technologií Carbskin.
Florbalky s tímhle shaftem patří mezi nejlehčí, nejen v řadách značky Unihoc ale v celosvětovém měřítku.
CARBSKIN® Curve je nejlehčí florbalka Curve na světě. Využití nové struktury uložení uhlíkových vláken CARBSKIN® nám umožnilo snížit hmotnost a zároveň zachovat skvělou rovnováhu, pevnost a stabilitu těchto špičkových shaftů.
Čepel Unihoc Unilite
- UNILITE je nejlehčí čepel od značky Unihoc
- ve variantě Titan-PP má hmotnost pouhých 64 gramů
- konstrukce je navržena tak, aby snížila hmotnost, ale stále zachovala torzní pevnost čepele a skvělé herní vlastnosti
- UNILITE má tenčí obvodový rám, tenčí a kratší krček a především se čepel upevňuje pouze pomocí jednoho šroubu
- má konkávnost 8 mm a celá je výrazně předzahnutá
- zahnutí čepele začíná hned u patky, kde má 13 mm, v prostřední části je zahnutí 15mm a špička se vrací na zahnutí 13 mm
- předzahnutí čepele způsobuje, že zadní strana je výrazně ohnutá, což samozřejmě ovlivňuje hru backhandem
- čepel bychom doporučili hráčům, kteří si rádi hrají s míčkem a především střílejí tahem
Omotávka Carbskin
Omotávka Carbskin se řadí k nejkvalitnějším omotávka značky Unihoc. Používá se na nejlehčích holích a tedy má velmi nízkou hmotnost. Kromě toho je však skvěle lepkavá, takže neprokluzuje a materiál ze kterého je vyrobena dobře odvádí pot.
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí, ať už je to nízká hmotnost, kvalitní čepel, karbonová hůl a pod.
Shaft s tvrdostí 26 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm do 180 cm (96 cm); 180 cm do 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšších (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | zahnutý |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Unihoc Unilite |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 170 - 190 g, 190 - 210 g, 180 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Unihoc |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 26 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm), 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | zahnutý |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Unihoc Unilite |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 170 - 190 g, 190 - 210 g, 180 g (96 cm) |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Unihoc
Stručný přehled technologii shaftů značky Unihoc.


















