Zone AIR/ONE One 27 Thin Raw/Copper
Výrobce: ZONE FLOORBALLKód produktu: 51439
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Varianty4
| Délka hokejky | Zahnutí čepele | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 100 cm (= 111 cm) | Levá (levá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 4 619 Kč | |||
| 100 cm (= 111 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 4 619 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Levá (levá ruka dole) | Poslední kus skladem | Více | 4 619 Kč | |||
| 104 cm (= 115 cm) | Pravá (pravá ruka dole) | Odesíláme do 3-5 dnů Sledovat dostupnost |
Více | 4 619 Kč |
Florbalová hůl AIR/ONE One 27 Thin Raw/Copper je novinkou z kolekce značky Zone vytvořena pro sezonu 25/26 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí Air/One.
Thin Shaft - technologie menšího průměru shaftu - (užší hůl).
Zone Floorball ONE – Lehkost, cit a výkon v dokonalé harmonii
Florbalové hokejky ze série Zone Floorball ONE představují moderní přístup k výbavě pro náročné hráče. Spojením nízké hmotnosti, precizního zpracování a inovativního designu vznikla série, která posouvá hranice hry.
Hokejky ONE jsou navrženy pro ty, kteří požadují výjimečný cit pro míček, rychlou ovladatelnost a vyvážený pocit v ruce. Díky promyšleně tvarovanému shaftu a osvědčeným čepelím AIR/ONE, nabízejí dokonalou rovnováhu mezi technikou a silou. Ideální kombinace pro hráče, kteří se chtějí spolehnout na svoji hokejku v každé herní situaci.
Použité špičkové materiály zajišťují výjimečnou pružnost, pevnost a dlouhou životnost. Ať už upřednostňuješ rychlé kliky, přesné přihrávky nebo tvrdé střely, ONE ti nabídne nástroje pro maximální výkon.
Čepel Zone AIR/ONE

Zone AIR/ONE je lehká střelecká čepel s výraznou konkávitou pro optimalizovanou střelbu. Model AIR/ONE snižuje hmotnost současných čepelí o 12-15%. Výsledkem je zlepšená rovnováha a pocit při hře. Střelecká čepel s pokročilými technickými vlastnostmi, určená pro novou generaci hráčů. Užívejte si tuhou, pevnou, ale přesto lehkou čepel.
- Tvrdost: středně tvrdá odlehčená (Air Soft Feel)
- Materiál: PP
- Konkávita: 8 mm
- Hmotnost: 64 g
Komu doporučujeme tuto hokejku?
Jedná se o velice kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli.
Jedná se o hokejku s vynikajícím poměrem cena - kvalita, kterou určitě doporučujeme nejen začínajícím hráčům, ale i profesionálům.
Shaft s tvrdostí 27 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 75 kg do 90 kg.
Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 180 cm až 190 cm (100 cm); 190 cm a vyšších (104 cm).
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Zone AIR/ONE |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | SPINFLO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Toužimská 889, 199 00 Praha 9 |
| info@spinflo.cz |
| Značka | Zone |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 70 - 90 kg, nad 90 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 27 |
| Délka hokejky | 100 cm (= 111 cm), 104 cm (= 115 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Levá (levá ruka dole), Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PP - odlehčená) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | odlehčený karbon |
| Typ čepele | Zone AIR/ONE |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |

Technologie shaftů Zone
Stručný přehled technologii shaftů značky Zone.
















