Exel E-Fast 2.9 Round White/Orange
Výrobce: EXELKód produktu: 51641
![]() |
💬 Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na obchod@florbal4u.com, využijte online chat nebo zavolejte na 733 226 033. |
|
|
Florbalová hokejka Exel E-Fast 2.9 Round White/Orange je novinkou z kolekce značky Exel vytvořené pro sezónu 24/25 a patří do modelové řady hokejek, které jsou vybaveny čepelí AIR.
Technologie E-FAST
E-Fast, špičková střední cenová skupina florbalové hokejky, která spojuje výkon, styl a cenovou dostupnost. Díky svým pevným materiálům a zesílenému shaftu zvládne i náročnou intenzivní hru.
Čepel Exel AIR
- profesionální předzahnutá čepel Exel AIR
- jediná čepel bez výztuhy v patce - výrazné snížení hmotnosti!
- o 20% menší odpor vzduchu
- o 8% rychlejší střela
- čepel vycházející z oblíbeného modelu Canadien LEAF
- čepel se hodí pro jemnou práci s míčkem (výborná pro technickou hru)
- předzahnutá - výborně vede míček
- vhodná především pro střelbu tahem, snadno zvládne i střelbu golfem a backhandem
- nízká hmotnost
- čepel je možné dále tvarovat podle potřeb každého hráče
- skvělá kontrola míčku a přesné přihrávky
- hmotnost: 70 g
Komu doporučujeme tuto hokejku?
|
Jedná se o velmi kvalitní hokejku určenou pro hráče, kteří rádi střílejí švihem a tahem zpoza těla, protože míček velmi dobře sedí na čepeli. Hokejka patří do prémiové modelové řady s vynikajícími herními vlastnostmi. Cena hokejky odpovídá parametrům a vlastnostem, které hokejka hráči nabízí. Shaft s tvrdostí 29 mm je vhodný pro hráče s hmotností od 60 kg do 75 kg. Hokejku doporučujeme hráčům s výškou od 170 cm až 180 cm (96 cm), 180 cm až 190 cm (101 cm). Hokejka má při délce 101 cm hmotnost 225 gramů. |
![]() ![]() |
Hokejka je certifikována mezinárodní florbalovou federací IFF a je s ní možné hrát všechny soutěže pořádané ČFbU. |
| Značka | Exel |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit vyztužený karbonem |
| Typ čepele | Exel Air |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |
| Výrobní společnost | B4G Group Oy |
|---|---|
| Adresa | Itälahdenkatu 18 C, 00210 ESPOO |
| sales@e-sg.fi |
| Značka | Exel |
|---|---|
| Hmotnost hráče | 60 - 75 kg |
| Tvrdost hokejky (mm) | 29 |
| Délka hokejky | 96 cm (= 107 cm) |
| Barva |
|
| Zahnutí čepele | Pravá (pravá ruka dole) |
| Tvrdost čepele | středně tvrdá (PE) |
| Tvar rukojeti | kulatý |
| Typ shaftu | rovný |
| Materiál hokejky | kompozit vyztužený karbonem |
| Typ čepele | Exel Air |
| IFF certifikace | Ano |
| Hmotnost hokejky | 210 - 230 g |
| Kolekce | 2025/2026 |






